Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Blue Estate indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Battle Academy 2 Eastern Front

Blue Estate; Torrent-oyunindir.com Farklı ile sizlerle
Kara mizah dolu süper, sezgisel ve çok eğlenceli bir oyun deneyimi sağlayarak seni Los Angeles’ın mafya dünyasına daha önce hiç görülmemiş bir biçimde götürüyor.

Blue Estate oyununda; LA yer altı dünyasındaki mafya babasının psikopat oğlu Tony Luciano ve eskiden deniz komandosu olan, şimdilerde ise Tony’nin arkasından ortalığı toparlayan kiralık katil, Clarence olarak oynayacaksın. Tony, en iyi dansçısı Cherry Popz’u kurtarmak için Korean Brother’ın çetesiyle bir kan davası başlatırken Clarence, Jamaika’nın en ücra köşelerine kadar genişlemiş olan çete savaşlarını bitirmeye çalışacak!

En gösterişli rail shooter deneyimini yaşamak için farklı kumandalar kullan ve sezgisel bir oyun keyfi yaşa! El bombalarıyla golf oynayan mafya elemanlarından, steroit yüklü Chihuahua köpeklerine kadar unutulmaz düşmanlarla çarpış! Çılgın yolculuklar yalnız değilsen daha eğlencelidir. Bu yüzden Intense Cooperative (yoğun işbirliği) modu ile katliama katılmaları için arkadaşlarını da davet et!
Features:
Eisner Ödülü’ne aday gösterilmiş Viktor Kalvachev’ın yazdığı Blue Estate adlı romandan uyarlanan ilk rail shooter oyunu.
Çeşitli kumandalarla oynanabilir: klavye/fare, Xbox One ve Xbox 360 Kumanda ve Leap Motion kumanda.
2 oyun modu: STORY modu, 7 adrenalin yüklü görevden oluşmaktadır, ARCADE modunda ise komboları ve isabetli atışları bir arada kullanırken zamana karşı yarışın!
Yerel multiplayer’da 2 oyuncu: Intense Cooperative (yoğun işbirliği) modu ile tüm bölümleri yeniden yaşayın!
Puanlarını çevrimiçi olarak kıyaslamak için gelişmiş puan sistemi!
Light Gun’larla uyumlu!

Blue Estate indir YAPILAN YORUMLAR
Borsa Döviz Kurları