Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Bombshell pc 2016

Bombshell indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Bombshell pc 2016 indir

Bombshell pc 2016 torrent indir
Bombshell 2016 aksiyo oyunlarının Yükselişi ve efsanevi oyun yapımcısı yaratıcıları 3D Realms bomba, bir aksiyon rol yapma oyunu geliyor. Bomba imha teknisyen kiralamak için paralı döndü, Shelly “Bombshell” Harrison bir kıyamet yabancı tehdit başkanı kurtarmak için bir Unreal Engine destekli galaktik macera 4 gezegenler arasında kendi yolunu güçlü-kol gerekir. Out-of-bu-dünya düşman, yıkıcı silahların bir daha önce hiç görülen arsenal ve tarz-geçiş mekaniğinin bir ev sahibi, Bombshell uzakta darbe ayarlanır.
Özellikler
Breaking tarih
O bir çılgın oyuncunun mekanik canavar gelen başkan ve onun insanları kurtarmak için savaşır gibi bomba etkisi ilk albümü parçası olun.

Cesur Yeni Dünyalar
Bir caninin vizyonu var olduğunu tüm tüketmek için tehdit – onun komşu güneş tarafından tüketilen oluyor olarak Kyrron ölmekte olan dünyanın Traverse, teknoloji ve Özet uzak sıfırıncı dünyası ve seyahat ile ilgili zaman içinde donmuş bir medeniyetin sırlarını keşfedeceksiniz.

Robot-Silahlı ve Tehlikeli
Shell, kısır, kana susamış yırtıcılar ile şok ve paramparça yolunuzu, bir genişletilmiş yabancı türler ve eski bir ırk kalıntıları 10’dan fazla silahlandırılmış kol değişikliklerle, yeniden canlandırılmış.

Handed Ağır
O ölümcül olduğu gibi şiddetli bitirme hamle ve etkileşimli ortamlar Bombshell gibi dinamik olun.

İzometrik Yaratıcılık
Zekice acımasız izometrik çekim deneyim puanları, yükseltmeleri, yan görevler, ve doğrusal olmayan düzeyleri de dahil olmak üzere, klasik role-playing mekaniği ile katmanlı. Tüm first-person shooter mekaniğinin bir bükülme ile.

Ne bakıyorsun?
Evet, o bir robot kolu bulunmaktadır. Onunla başa.

Çıkış Tarihi: 29 Oca 2016

Bombshell indir YAPILAN YORUMLAR
Borsa Döviz Kurları