Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Breach and Clear Deadline Rebirth indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Breach and Clear Deadline Rebirth indir

Breach and Clear Deadline Rebirth indir  Ölümcül yeni bir insan canavarı türü yükselişte ve yayılmadan evvelce istila vakasını durdurmak oyuncuların sorumluluğundadır. İhlal & Şeffaflık: DEADline Rebirth, B & C’nin yeni ve büyük ölçüde tasarlanmış bir versiyonudur: Son Başvuru Tarihi. Eleştirel olarak alkışlanan melez taktik strateji oyunu olan Breach & Clear’ın takibi. Oyun, oyunculara, dört elit Özel Kuvvetler birimi üstünde, istila kaynağı ile ilgili bilgi izlemekle görevlendirilen gerçek vakitli denetim sağlar.

Büyüleyici Eylem: Taktik mücadele amacıyla esasen alkışlanan bir franchise’a gerçek vakitli strateji ekler.
Yeni Modlar: Yepyeni bir Komut Modu, on-the-fly taktik düzenleme amacıyla bütün kadro üstünde tam denetim sağlar.
Derin, stratejik oyun: Oyuncular, geniş bir yelpazede düşman çeşitleri ve muharebe senaryoları ile karşılaştıkça, detaylı stratejileri planlayın ve uygulayın.
Ayrıntılı açık dünya: Her biri hareketli olarak oluşturulmuş alanlar sahibi olan detaylı ilçelerle Harbour City’de saklı saklı sırları keşfedebilirsiniz.
RPG Elemanları: Oyuncuların deneyimlerinden yararlanıp kadrosunun çekirdeği ve taktik özelliklerini seviyelendiren, seyrek cephane, silahlar ve vitesleri toplayabilen sonsuz yan görevler.

Breach and Clear Deadline Rebirth indir BENZER İÇERİKLER
Breach and Clear Deadline Rebirth indir YAPILAN YORUMLAR