Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Bridge! 2 pc games

Bridge 2 indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Bridge 2 torrent indir

Çok gerçekçi görseller ve yeni özelliklerinin yanı sıra kişinin kendi seviyelerini oluşturmak için olasılığı çok tamamen yeni bir oyun yaratmak yardımcı oldu.
zorluk artan seviyeleri ile 50’den fazla farklı misyonlar sanal oluşturucu bekliyor.

20 orijinal ve otantik tasarlanmış yapı parçalarının yararlanabilirler. Bir yapıcı ve o kullanmak için gidiyor bu yapı parçalarının üç spesifikasyonları karar alır yapısal bir mühendis hem de. Belirli olayları gibi betonarme ve karşı gibi özel özelliklerdir. Böyle Denge Baskül köprü gibi daha önce hiç görülmemiş yapılar inşa edebilirsiniz, bu elemanları kullanarak somut köprüler köprüler katlama ve takviyeli tarafından. Oyuncu sadece yeni köprüler geliştirmek değil, aynı zamanda tamir veya daha önce başlatılan projeleri tamamlamak olamaz.
Bu verilen sınırlı bütçe ile ve farklı gerçekçi dayanıklılık testleri sırasında statik yük taşıma kapasitesi kanıtlamak için köprüler inşa heyecan verici bir meydan okumadır. Bridge’de! 2 geliştiriciler tamamen yeni, çok gerçekçi bir fizik motoru ile kazanmak.
oyunda ilerleyen tarafından bir tren ve sokak varyantı her altı farklı senaryolar kadar kilidini açabilir. Kapsamlı, entegre editör kendi misyonlarına bu araçları kullanmak için oyuncu sağlar. Oyuncular, böylece yeni görevler sürekli bir akış sağlayarak, internette görevlerini yayımlayabilirsiniz.
Bridge müziği! 2 tekrar geliştirici ekibi ile güçlerini birleştirdi tanınmış oyun besteci Sven Gerlach geliyor. Onun akılda kalıcı melodiler sayesinde, Köprü! 2 de şimdi kulaklar için gerçek bir muamele.
Özellikler
50 farklı misyonlar, 8 öğreticiler
4 zorluk seviyesi
6 farklı senaryolar (iki versiyonu her)
en fazla üç özellikleri ile 19 farklı yapı parçaları
Adeta orijinal yapı parçası tasarımları
gerçekçi fizik ile 8 yaşam gibi dayanıklılık testleri
Görev editörü: Senaryo, yapı parçaları (misyon gelişmelere bağlı), bütçe ve düzenlenebilir tanımı; geliştirici editörü aynı
internet üzerinde misyonlar Değişim
dinlemeye değer Soundtrack
TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 21 Nisan 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

MINIMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10
İşlemci: Intel Core i5 2500 or similar
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: min. Intel HD Graphics 4400
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Bridge 2 indir BENZER İÇERİKLER
Bridge 2 indir YAPILAN YORUMLAR