Brink İndir

0
   

Brink İndir Türkçe Yama
 

Brink İndir - Full PC Türkçe
   

Yorgun ve yoğun geçen günler sonrası her insanın tek istediği şey, huzurlu bir şekilde tatil yapmak. Teknolojinin geldiği noktadan sonra insanlar, yeni tatil yeri arayışlarına koyulurlar. Farklılık isteyen bilim adamlarının çalışmaları sonucunda, San Francisco kıyılarının yakınlarında, bir teknoloji harikası olan yüzen ada “The Ark” ortaya çıkar. Bir ada hayal edin, teknolojinin imkanıyla tamamen yemyeşil ve capcanlı…

İlk başta Ark adası, zengin insanların uğrak mekanı olarak bilinir. Ancak teknolojinin engelleyemediği küresel ısınma, okyanus seviyelerinin yükselmesine, daha sonra ise devasa bir kara parçasının yok olmasına yol açar. Sonucumuz ise malum, geriye kalan yaşanabilir olarak çok az bir yer kalır. Bunlardan birisi de Ark adasıdır.

Ancak, tatil amacıyla ortaya çıkan Ark adasının kaynakları da, yok denecek kadar azdır. Tutunacak son dal olan Ark adasında 25 yıl kavga, gürültüyle yaşayan insanların durumu artık kırılma noktasına gelmiştir. Bu noktadan sonra ise, bir tarafta Ark’ı tekrardan yaşanabilir bir yer hâline getirmek isteyen Security’ler, diğer tarafta ise dünyanın başka yerlerinde hâla yaşanabilecek alanların var olduğu görüşünü savunan ve Ark’ın kısıtlı kaynağını alıp yeni bir yerleşim yeri kurmak için Ark’tan kaçmaya çalışan Resistance’lar ortaya çıkar.

Böyle bir ana hikayeye sahip olan Brink, şüphesizki son dönemin en çok beklenen FPS oyunlarından birisiydi. Arkasında bulunan iki dev; Splash Damage ve Bethesda’nın yayınladığı videolarla ağzımızın suyunu akıtmayı başaran Brink, hikayesiyle, görsel yapısıyla ve oyun içi özellikleriyle dikkatleri çekiyor.
Brink Update 10-11

 

Brink İndir
 

Brink İndir Full crack İndir
         

Brink İndir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Brink İndir - Full PC Türkçe
 
5.183
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
Brink İndir

Tür: Aksiyon Oyunları, FPS Oyunları

Platform: PC

Boyut: 5.07 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 13 Mayıs 2011

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!