Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Bulaşık Makinesi Su Almayı Kesmiyor ve Bulaşıkları Yıkamıyor

Bulaşık Makinesi Su Almayı Kesmiyor ve Bulaşıkları Yıkamıyor

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Blog
  • Bulaşık Makinesi Su Almayı Kesmiyor ve Bulaşıkları Yıkamıyor
 
 
 
 
 


Bulaşık Makinesi Su Almayı Kesmiyor ve Bulaşıkları Yıkamıyor

 

Her geçen gün büyük bir hız ile gelişmekte olan 21.yüzyılın ileri nesil beyaz eşya teknolojisi dünyanın her yerinde evlerin en temel gereksinimlerinden birilerinin bu ürünler olmasına yol açıyor. Günümüzde çok hızlı bir şekilde gelişim gerçekleştirmekte olan beyaz eşya teknolojilerinde karşı karşıya kalınan sorunlar arasında son dönemlerde bulaşık makinelerinin sürekli su alması ve yıkama yapmaması problemi gelmektedir. Günümüz modern teknolojisi ile birlikte artık lüks bir beyaz eşya ürünü olmaktan çıkarak, günlük yaşamın temel gereksinimlerinden birisi haline gelmesine yol açıyor. Bu durumda günümüz modern yüzyıl Türkiye’sinde de bulaşık makinesinin son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılmasına yol açarken, oluşan yıkama suyunu sürekli alması ve yıkama yapmaması sorunu için Kaynarca Arçelik Servisi merkezi tarafından profesyonel çözümler sağlanıyor.

 

Bulaşık makinelerinde karşı karşıya kalınabilen bu mekanik temelli arızalanma ile ilgili olarak Arçelik Servisi hizmetleri dahilinde bulaşık makinesinin ilgili mekanik parçalarında arıza tespit çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Üstelik yerinde müdahale ile gerçekleştirilmekte olunan bu arıza tespit çalışmaları, bölgede her zaman hazır durumda bulunan tam teşekküllü gezici servis araçlarındaki alanlarında uzman teknik personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde hızlı arıza müdahalelerinin sağladığı fırsatlar ile en kısa süre içerisinde bulaşık makinesinin devamlı su alma sorununun ortadan kaldırılabilmesi sağlanabilmektedir. Bu çerçevede de Örnek Mahallesi Arçelik Servis merkezinin uzman teknik ekipleri tarafından bulaşık makinesinin su seviye anahtarı, su seviye anahtarı ince hortumu ve elektrik musluk parçaları kontrol edilmektedir.

 

Bu parçalardaki arızalanmalar, su alımının kesilmesine engel teşkil edeceğinden makinenin devamlı su almasına yol açacaktır. İşte bu noktada alanlarında uzman Arçelik Göztepe Servisi teknik uzmanları tarafından bulaşık makinesinde su seviye anahtarı kontrolü yapılarak, arızalı olması durumunda yenisiyle değiştirilirken, eğer sorun su seviye anahtarı ince hortumundaki bir delikten meydana geliyor ise yine ince hortum yenisiyle değiştirilir. Son olarak ise elektrikli musluk kontrol edilerek, arızalı olması durumunda yenisi ile değişimi gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde bulaşık makinesindeki sürekli su alma sorununun çözüme kavuşturularak, makinenin daha uzun ömürlü bir kullanımı her yıkama programında yüksek performans ve kalite ile sürdürebilmesi sağlanabilmektedir.

 

Bulaşık Makinesi Su Almayı Kesmiyor ve Bulaşıkları Yıkamıyor YAPILAN YORUMLAR