Bulletstorm Full Clip Edition İndir

2
  

Bulletstorm Full Clip Edition İndir Türkçe Yama
 

Bulletstorm Full Clip Edition İndir
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bulletstorm Full Clip Edition PC indir

Bulletstorm Full Clip Edition 2017 konusu çok başarı olan aksiyon ve macera ağırlıklı oyunumuzu siz değerli torrentabi ailesi icin full olarak paylaşıyoruz. Terk edilmiş bir gezegene mecburi olarak ayak basmanın ardından Grayson Hunt, intikam almak ya da hayatta kalmak arasında zor bir seçim yapmak zorunda kalır. Suikastçı grubu Dead Echo’nun sürgüne gönderilmiş bir üyesi olan ve intikam ateşiyle yanan Grayson, kendisine ihanet eden komutanla yüz yüze geleceği ya da ekibinin gezegenden canlı olarak kurtulmasını sağlayacağı Stygia’da ekibini sahile vurmuş olarak bulur.

Bulletstorm kullanan tek oyunculu (ya da 30 rekabete dayalı skor tabanlı mücadeleden birisinde veya 12 yardımlı çok oyunculu harita ile) mücadele boyunca ustaca düşmanlarınızı öldürün: Bulletstorm, en yaratıcı veya hayal edilebilir şekilde öldürmeleriniz için sizi ödüllendiren, eşsiz “Skillshot” sistemi.

Bulletstorm: Full Clip Edition, mevcut eklentilerini ve ilave olarak Full Clip’e özel tamamen yeni içerikleri barındıran tam bir Bulletstorm deneyimidir!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Bulletstorm Full Clip Edition İndir
 

Bulletstorm Full Clip Edition İndir Full crack İndir
       

Bulletstorm Full Clip Edition İndir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

  
1.357
OYUN BILGILERI 3 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!