Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Caffeine PC indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Caffeine PC indir

Caffeine PC indircaffeine episode one download, indir, torrent çevresel bulmacalar ve psikolojik korku bir dokunuş ile ilginç birinci şahıs macera oyunu.

Yakın gelecekte Set, Dünya’nın tüm nüfusu şiddetle kahve bağımlısı. En büyük şirketler tarafından inşa Massive uzay istasyonları sentetik kafein oluşturmak için mineraller, maden yıldız dolaşıyor.

Yalnız bu kafein madencilik istasyonlarından biri gemiye uyandırmak. Çok geçmeden Eğer bu görünüşte boş uzay istasyonunda transpired şeyin hiçbir bellek ile genç bir çocuk olduğunu fark.

Doğal tam olarak ne olup bittiğini anlamaya dev yapının derinliklerini keşfetmek için yola çıktı.

Kafein 5 Ekim 2015 tarihinde vizyona girecek ilk olan üç bölüm, bir koleksiyon.
Episode One hikaye ve gelip Episode Two ve Three in sırasında genişletilmiş ne tonunu ayarlar 1 saat maceradır.

Episode Two ve Three 2016 yılının ilk yarısında baz Episode tek Oyunu ücretsiz güncellemeler olarak çıkacak ve saatleri ve zorlu bulmacalar oynamak artık yer alacak.
Ses
Kafein Jonathan Wachoru (Outlast) ve Bay Drive Sound Adam Klingman tarafından sakin müzik puanı çarpıcı ses tasarıma sahiptir.
Oculus Rift Desteği
Sürümü üzerinde Kafein oyun sırasında alt + sekme vurarak tam oyun Oculus Rift desteği olacaktır. Biz ilk oyun ile ilgili sorunları gidermeye böylece stereo modunda, bu sürüm hafta sonra oyuna yamalı olacak iken ana menü ve ayarlar menüleri şu anda yanlış görüntüleniyor.

Caffeine PC indir BENZER İÇERİKLER
Caffeine PC indir YAPILAN YORUMLAR