Call of Duty: Advanced Warfare

3
 

Call of Duty: Advanced Warfare Türkçe Yama
 

Call of Duty: Advanced Warfare
 

Call of Duty: Modern Warfare 3’ün arkasındaki ekiplerden Sledgehammer Games tarafından geliştirilen Call of Duty: Advanced Warfare, markanın yapımı 3 yıl süren ilk oyunu.

Call of Duty: Advanced Warfare, teknoloji ve taktiğin çok farklı bir yöne evrildiği yeni bir çağ sunuyor. Geleceğin savaşlarını ürpertici bir şekilde şekillendiren kişi, dünyadaki en güçlü insanlardan olan Jonathan Irons rolündeki Akademi Ödülü sahibi aktör Kevin Spacey.

Güç her şeyi değiştirir.

Gelişmiş bir dünya
Call of Duty: Advanced Warfare, teknolojik ilerleme ve bugünün askeri pratiklerinin birleştiği ve bunun önemli sonuçlar doğurduğu inandırıcı bir gelecek tablosu çiziyor.

Bu özenli bir şekilde araştırılmış ve inşa edilmiş kurguda özel askeri kuruluşlar (PMC) asker ihtiyacı olan sayısız ulusa silahlı güç sağlamakta, haritadaki sınırları belirlemekte ve savaşın kurallarını yeniden yazmaktadır. Ve dünyanın en büyük PMC’si Atlas Corporation’ın kurucusu ve başkanı Jonathan Irons bütün bunların merkezindedir.

Gelişmiş bir asker
Güçlü exoskeleton’lar askerleri savaşa hazır hale getirmekte, piyadelerin son derece etkin bir şekilde savaşa katılmalarına olanak sağlamakta ve tek bir konuda uzmanlaşmanın gerekliliğini ortadan kaldırmakta.

Bu yeni oynanış mekaniği oyunculara çok çeşitli hareket olanakları, dikey güçlendirilmiş sıçrama ve tutunma seçenekleri, gizlenme yetenekleri ve görülmemiş güç, farkındalık, dayanıklılık ve hız sağlayan bio-mekanikler sunuyor.

Exoskeleton’ın ve yeni, gelişmiş silah ve zırhların gelmesiyle her bir asker savaş alanında görülmemiş bir taktiksel özgürlüğe sahip oluyor ve bu mekanikler Call of Duty’nin bütün oyun modlarını temelden değiştiriyor.

Gelişmiş bir envanter
Call of Duty: Advanced Warfare yeni, ileri teknoloji, gelişmiş bir envanter ve yetenek seti sunuyor; oyuncuları yeni teknolojilerle, özelliklerle ve hoverbike ve drone gibi taşıtlarla donatıyor.

Oyuncular ayrıca standart mühimmat sistemi ile yeni oynanış dinamikleri getiren yepyeni yönlendirilmiş-enerji silahları arasında seçim yapabiliyor.

Ve exoskeleton’ların güç arttırıcı ve taktiksel özgürlük sağlayıcı özellikleri sayesinde Call of Duty: Advanced Warfare her konuda evriliyor.

   

Call of Duty: Advanced Warfare
   

Call of Duty: Advanced Warfare Full crack İndir
   

Call of Duty: Advanced Warfare MultiPlayer Yaması İndir
 
59.192
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
Call of Duty: Advanced Warfare

Tür: Aksiyon Oyunları, FPS Oyunları

Platform: PC

Boyut: 45.20 GB

Crack: CODEX

Tarih: 3 Kasım 2014

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 • Ahmet Burak Ataş

  yok oyun çalışmıyor 1. bölüm yüklenip oyun kapanıyor düzgün bir crack belki sorunu çözer bilen varsa link alabilirmiyim

 • Ahmet Burak Ataş

  yükledim neden çalışmadı

  • Ahmet Burak Ataş

   yönetici olarak çalıştırdım sorun çözüldü teşekkürler :)

 • eli xelilov

  toornet ve daemon tools lazim yoksa acma qardw qq

 • yakut

  NASIL İNDİRECEZ YARDIMCI OLURMUSUNUZ

  • admin

   Merhaba torrent indir yazısına basarak indire bilirsiniz. Torrent proğramı yüklü olmalıdır