Call of Duty WW2 ne zaman çıkacak

0
 

Call of Duty WW2 ne zaman çıkacak Türkçe Yama
 

Call of Duty WW2 ne zaman çıkacak
 

Call of Duty WW2 ne zaman çıkacak

CALL OF DUTY WW2 NE ZAMAN ÇIKACAK
Dünya üzerinde teknolojinin gelişimi ile birlikte oldukça gelişen oyun sektöründe yeni çıkan oyunların tamamı mükemmel grafikler, oynanışları ile oyunseverleri kendilerine hayran bırakıyor. Bun oyunlar arasında en çok öne çıkanlar ise daha önceki serilerinde milyonlarca oyuncu tarafından beğeni kazanmış oyunların yeni versiyonlarıdır. Activision adlı oyun yapım şirketi tarafından yapılarak ilk çıktığı günden bu güne kadar devam eden oyun serilerinin arasında Call Of Duty de yer almaya devam etti. Müthiş oynanışları ile adeta oyuncuları kendilerine bağımlı yapan bu oyunların yeni versiyonları ise şimdiden oyunseverler tarafından en büyük ilgi odağı olmaya başladı. Büyük ilgi gören bu oyunlar arasındaki kıyasıya rekâbet ise şirketleri torrent seçeneğine iterek bu şekilde de piyasada oyunun çıkması sağlandı.
2017 YILINDA ÇIKACAK OYUNLAR
2018 yılında çıkacak oyunları üst seviye oyunlar olması ve o dönemde çok oyun çıkacağı için rekâbet’in artacağı görüşünde olan Activision oyun yapım şirketi ise bu durumu Call Of Duty oyununu 3 Kasım 2017 tarihinde piyasaya sürerek halletmeye çalışıyor. Bu şekilde hem 2018 yılındaki rekâbet ortamında oyunun beklendiği kadar ilgi görmemesini engellemeye hem de oyuncular tarafından daha çok oynanmasını sağlıyorlar. Torrent oyun şirketlerinin adeta oyun sektörüne damga vuracak olan oyunların hepsini birlikte 2018 yılında çıkartacağı haberleri karşısında Activision şirketinin bu hatırı sayılır tutumu ise tüm oyunseverleri memnun etmeyi başardı.
CALL OF DUTY WW2 TORRENT
Yeni çıkacak bütün oyunlar çeşitli platformlarda çalışabilecek şekilde üretilerek piyasaya sürülmekte. Fakat bir oyunun her platformda çalışabilmesi o oyunun diğerlerine oranla daha çok tercih edileceğinin göstergesidir. Bu durumda ise oyunlarda sunulabilecek olan torrent oyun indir seçeneği sayesinde oyunseverlerin daha kolay ulaşabileceği bu oyunları tercih etmeleri gayet normal olarak görülüyor. Oyun şirketleri tarafından değerlendirilen torrent desteği ise tüm oyunlarda olmasa da bazı oyunlar ile birlikte geleceğe benziyor.

   

Call of Duty WW2 ne zaman çıkacak
   

Call of Duty WW2 ne zaman çıkacak Full crack İndir
   

Call of Duty WW2 ne zaman çıkacak MultiPlayer Yaması İndir
 
1.360
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!