Camper Jumper Simulator indir – Full Sorunsuz

1
  

Camper Jumper Simulator indir – Full Sorunsuz Türkçe Yama
 

Camper Jumper Simulator indir – Full Sorunsuz
  
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Camper Jumper Simulator indir – Full Sorunsuz

Camper Jumper Simulator indir – Full Sorunsuz Camper Jumper Simulator, keşfetmek ve çözmek için çok sayıda bulmaca içeren, deli, yarış oyunu. Kazanılması gereken kısayolların kaybolduğu zorlu parkurları. Bir sürü gizli sır ve zorluklar! Mümkün olan en kısa sürede rota üstesinden gelmek, kayaların derin yarıklarına atlamak, mutasyona uğrayan hayvanların dikkatini çekmek ve çok dostça yabancı uygarlık yapmak için nitro ve el frenini kullanın!

Tatiller dinlenme zamanıdır. Sonunda en çılgın fikirleri gerçekleştirebilir ve bölgedeki araçları test edebilirim! Düşündüğünüz buydu. İki arkadaşınızla birlikte Raven Rock’a gidersiniz. Bir yılda eğlence merkezi haline gelen küçük kanyon, vahşi doğa, bekleyemez!

Her yerde olduğu gibi olduğu ortaya çıktı. Alan terk edildi. Söylentiler garip mutasyona uğramış hayvanlardan, geçmişteki vahşi hayvanlardan ve hatta Dünya’yı ziyaret eden yabancı medeniyetlerden bahsetti! Düşündüğünüz ve araba sürmeye hazırlamaya başladığınız için hiç saçmalık yok.

Raven Rock’un bulmacalarını çözerek arabayı test edin! Becerilerinizi kullanın ama beyninizi de kullanın. Eski mağaraları ziyaret edin, kaçan işçiler makineler tarafından geride bırakın, yabancı işgali durdurmak için her şeyi kullanın!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Camper Jumper Simulator indir – Full Sorunsuz
 

Camper Jumper Simulator indir – Full Sorunsuz Full crack İndir
       

Camper Jumper Simulator indir – Full Sorunsuz Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

  
1.525
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!