Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Candy Thieves - Tale of Gnomes iNDİR

Candy Thieves – Tale of Gnomes İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Candy Thieves – Tale of Gnomes PC indir

Candy Thieves – Tale of Gnomes 2017 Aslında ebatlararası bir şeker fabrikası olan acayip bir kutuyu miras alırsınız. Bu nasıl oldu? Cüceler nereden geliyor? Öğrenmek için oyunu oynayın!

✔ JELLY CANDIES YAPMAK
Bu sevimli şekersiz jöleler kimdi? Kimin umrunda? Süper lezzetli şekerler alabilmek için anında fabrikanıza koyun! İlk gnome zar zor geldi ve işte İkinci bir adet esasen var!
Hatta izin istemeden, bütün çizgi şekerinizi teker teker kapar ve her yöne doğru fırlar. Basit ikna, onları terk etmeleri mümkün değildir. Güçlü savunmalara ve ispatlanmış taktiklerinize gereksiniminiz var!

✔ DÜŞÜK GNOME HANE
Bu cinler, şeker alabilmek için tümşeyleri yapar. Onları parçala, at, fırlat onları – ne gerekiyorsa yapın!
Hayır, şunların hiçbiri ölümcül değil. Portallardan dökülen yaratıklar, tatlı karamel şekerlemelerle dolu depolarını sıkıştnehir isteyen ufak perişanların sabun kopyaları. Bu sebepten onları senden alıyorlar. Sormadan!

✔ ANAHTAR TESLİMİ TUTKALARI
Peki sebep metal parçalara gereksiniminiz var? Bu doğru – dahiyane tuzakları, yemleri ve hem de silahları birleştirmek için. Bütünü anti-gnome savunma adına! Ve şunlar, gnomların güzelliklerinizi çalmasını engellemekle kalmaz – onlara sormadan diğerlerinden bişi almaması için öğretirler!
Kilit oyunun taktik ve stratejisini kavramaktır. Herkesin kendi tipi bulunmaktadır – siz de dahil!

✔ ÇARPICI GRAFİK
Gnome dünyasının güzel detayları parmak uçlarınızda canlanıyor. Renkli bir serüven bekliyor. Acele edin – bu bulmaca kendi kendine çözülmüyor!
Oyun, güzel, yüksek nitelikli 3D resimler içeriyor. Sadece enteresan oyun değil, hem erişkinlerin hatta çocukların seveceği güzel, renkli dünyalar programa karar verdik.

✔ EPIC BOSS BATTLES
Bu masal dünyası hem çocuklar hatta erişkinler doğrulusunda takdir edilecektir. Ve en iyi seksiyon büyük bir garip yaratık ekranda birden meydana çıktığında – patron! Ah … o yüzden patronun içine şimdilik girmedin mi? Yüzleşeceğiniz en sıkıntılık olacakları konusu ile ilgili eminiz.

GNOMESİNİZİN MYSTERIOUS HİKAYESİNDE SIZIN BERABER
Ne dağınıklık! Kahramanımızın büyükbabası kayboldu ve cahil dünya genelinde korkunç bir hastalık etrafa dağılıyor. Ya hepsi bağlıysa? Neler bulunduğunu öğrenin ve düzeltin!


MINIMUM:
OS: Windows 7/8/8.1/10
Processor: 1 GHZ
Memory: 1 GB RAM
Graphics: 256 MB Graphics
DirectX: Version 9.0c
Storage: 500 MB available space
Sound Card: DirectX 9.0c-compatible, 16-bit
RECOMMENDED:
OS: Windows 7/8/8.1/10
Processor: 2 GHZ
Memory: 2 MB RAM
Graphics: 512 MB Graphics
DirectX: Version 11
Storage: 500 MB available space
Sound Card: DirectX 9.0c-compatible, 16-bit

Candy Thieves – Tale of Gnomes İndir BENZER İÇERİKLER
Candy Thieves – Tale of Gnomes İndir YAPILAN YORUMLAR