Car Demolition Clicker İndir

0
 

Car Demolition Clicker İndir Türkçe Yama
 

Car Demolition Clicker İndir
 

Car Demolition Clicker türkçe indir

Silahını al, savaş uçaklarını çağır ve arabayı unutulmaya başla! Para kazanın, ekipmanınızı yükseltin ve yok etmek için daha fazla araç bulun!

Yükseltme tonları, destek silahları, özel yetenekler ve patlamalar! Bu clicker oyununda imhayı en iyi şekilde tadın.

Size yüksek kaliteli bir ürün sunmak için grafik detaylara ve tasarıma çok çaba harcıyoruz. Gece, şantiye veya benzin istasyonundaki sokaklar, sizin için hazırladığımız güzel aşamalardan bazıları.

Farklı otomobil türlerini yok etmeye çalışın – bir Van’dan Amerikan Kamyonuna kadar büyük bir Buldozer’e. Pencereyi kırın, kaputu parçalayın, lastikleri havaya uçurun ve sonunda bir roketatar ile patlatın.

Ana amacımız, hem grafik hem de oyunda benzersiz bir tıklama deneyimi yaratmaktı. Serin yıkım mekaniğini, güzel görsel efektleri, daha fazla çizilen araba boyasını göreceksiniz. Ama daha da eğlenceli olan şey bu yüksek seviyeli destek silahlarını satın alıyor.

Eğer bu yeterli değilse – patlayıcı varil gibi aşamalı tehlikeleri kullanın ya da arabalarınızı daha hızlı tahrip etmek ve daha da fazla altın kazanmak için savaş uçağınızı arayın!

   

Car Demolition Clicker İndir
   

Car Demolition Clicker İndir Full crack İndir
   

Car Demolition Clicker İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
7.315
OYUN BILGILERI 3 ay önce eklendi
Car Demolition Clicker İndir

Tür: Simulasyon Oyunları, Yarış Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1.09 GB

Crack: SKİDROW

Tarih: 06-07-2018

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: Türkçe, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Çekçe, Danca, Felemenkçe, Yunanca, Korece, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, İsveççe, Geleneksel Çince

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!