Car Mechanic Simulator 2015 indir

0
   

Car Mechanic Simulator 2015 indir Türkçe Yama
 

Car Mechanic Simulator 2015 indir - Full PC Türkçe
   

Car Mechanic Simulator 2015 indir TORRENT-OYUNİNDİR.COM FARKIYLA İLK BİZDE.

24-04-2015 TARİHİYLE SİZLERLE FULL SÜRÜM ÇIKTI

Car Mechanic Simulator 2015 indir
Car Mechanic Simulator 2015 Araba Mekanik Simulator sonraki sürümünde yeni arabalar, yeni araçlar, yeni seçenekler, daha fazla parça ve çok daha eğlenceli! Senin anahtarı al!
Oluşturun ve oto tamir servis imparatorluğunu genişletmek. Araba Mekanik Simülatörü 2015 araba atölyesinde günlük rutin perde arkasında götürecektir. Müşterileriniz için araba tamircisi ve onarım otomobil rolü üzerine atın. Senin atölye genişleyen ve becerilerini geliştirmeye Kazanılan para harcayın. , Yıpranmış araba satın onları yenilemek ve kar ile satmak ya da ünlü bir araba koleksiyoncusu olmak. Eğer iş kuyu yönetiyorsanız, mutlaka pazarda başarılı olacaktır.
Araba Tamiri
Oyunun özü. Bu senin işin. Bu para almak yoludur. Bu oyunda temel faaliyet olduğunu zaten Tamam, belki o kadar önemli değil … Yaşadığınız yoludur. Müşteri gelir ve gizemli arabasının kırık olduğunu söylüyor ama o yarın için buna ihtiyacı var. Saat şimdi başlıyor.
Misyon sistemi
Eğer işe hangi araba üzerinde seçmek gerekecek, böylece İşler rastgele oluşturulur. Mekanik atölye için önünde bekleyen bir müşteri grubu var gibi görünüyor … Ayrıca aynı zamanda işlerin sınırlı miktarda alabilir ve bunların her biri zamanı kısıtlı olduğunu. Farklı zorluk ve karmaşıklık düzeylerinde ve tabii ki, farklı ödeme seviyeleri ile, bilge yönetimi burada anahtarıdır.
Atölye yönetimi
Zor iş bütün gün sonra işinize bakmak sonra nakit saymak ve zamanıdır. Benim performansını artırmak için ne satın almalıyım? Ne daha fazla müşteri çekmek istiyorum? Her zaman sadece duvara fazla posterler satın alabilirsiniz ama doğru, böyle ciddi bir iş için ‘büyük yatırım’ denilen bir şey değil mi?
Araba ihaleleri
Investments.There konuşan araba müzayede evi bile daha fazla para kazanmak için bir şans. O eski model araba severler biri iseniz, kendi koleksiyonu olabilir, akıllıca seçin kullanılmış ya da eski arabalar satın almak ve kar ile satmak için onları yenilemek … Ya.
Araba Modelleri
Otomobil ayrıntı şaşırtıcı düzeyde araç çerçevesine tamamen sökülebilir bulunmaktadır. Her araba bir iç, bir araba gövdesini ve bütün motoru içerir 200’den fazla interaktif parçaları, yapılır.

 

Car Mechanic Simulator 2015 indir
 

Car Mechanic Simulator 2015 indir Full crack İndir
         

Car Mechanic Simulator 2015 indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Car Mechanic Simulator 2015 indir - Full PC Türkçe
 
24.443
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
Car Mechanic Simulator 2015 indir

Tür: Simulasyon Oyunları, Yarış Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1,3 GB

Crack: SKİDROW

Tarih: 24-04-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!