Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Carnivore Land indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Carnivore Land indir

Carnivore Land indirSakız ve sürgün zombi çiğnemek ister misiniz? Öyle mi? Hepimizin outta sakız olduğun … Neyse ki, biz, zombi bir ton bu serin, yukarıdan aşağı, barışı koruma, zombi öldürülmesine ateş ganimet arıyor … oyun var!

Bir şey çürümüş kokuyor … o zombi olmalı … oh yeah … zombiler vardır. Silahlarla … seni öldürmeye çalışıyorlar Çok onlardan … ve kötü adamlar, silah … ve kek, bir sürü hayır, hayır pasta (bir yalan) … sadece zombiler o gidiyor, bu çizilmeye onlar yakalamak eğer cesedine bir parti var! Yani, bir bakıma … sen pasta vardır …

Oh, ve tüm üst aşağı. Evet, yukarıdan bakmak ve ateş ve öldürmek ve yağma ve … bekle … Ne öldürmek ile kafiyeli? Neyse, biraz daha ateş ve ardından … tahmin etmek ne! Daha yağma! Ve eğer bir takım arkadaşı var. Ne? Ya hayatta yemek veya görüşte sizi vurmak isteyen kötü sakinleri dolu, biz karanlık, serin görünümlü, korkunç bir şehirde yalnız izin vermeyecek sanıyordum? Hayır, sen etrafında takip eden bir takım arkadaşı var … ve birlikte enfekte et-pasta isteyen zombiler ve paramiliter grupların ordularını savaşan görevleri yapmak.

Silahlar
Hiç bir gitar, bir zombi kafasına onu parçalamak olarak kılan notu merak ettiniz mi?

30 silah üzerinde! Sen, tüfekler, tabancalar ve yarı otomatik arasında seçim yapabilirsiniz düşmanları acı yapmak için bile tuhaf silah melee ve!

silahlar:
Tam otomatik tüfek kurşun ile düşmanlarınızı doldurmak için!
Tabancalar! Standart verilen tabanca, one-shot-tek-öldürmek tabanca ile, her zevke bir tabanca var!
Ağır bir şey? Ne makineli hakkında? Ya da bir bombaatar?
Ellerinizle çalışmak ister? Bir katana veya balta ya da bir balyoz kullanın!
Yakın ve kişisel kadar? Senin eklemleri ile hatta İmha Çift Tabureler onları Punch!
Müzikal tür? Bir gitar Pick up ve virüslü ya da düşman askerinin kafasına bunu parçalamak!

Hikayesi
Etobur Arazi dwCrew tarafından Birlik motoru geliştirilen Windows, Mac OS ve Linux için bir 3 boyutlu top-down shooter vardır. Oyun komedi korku türünün flört ve hızlı hareket, kullanmak silah ve ateş düşmanları ton için tempolu özellikleri.

Way zombi kıyamet ve film klişeler sonra, insanlar ve enfekte arasındaki savaş sona erdi. Dünyanın geri kalanı sadece paramiliter gruplar ve zombiler tarafından işgal savaştan önce eski topluma karantinaya şehirler, türbe, dolu iken İnsanlık şimdi, safezones yaşıyor. Safezones dışında her şey, ya da kanlı cesedin dünyanın dolayısıyla takma Etobur Land (#omg #captainobvious) onun nişancılık becerileri onun kalori alımını sizi eklemek veya uygulama istiyor.

Senin takım arkadaşı ile birlikte, savaştan tahrip olmuştur ve gizemli bir paket bulmakla görevli olan bir kent içine düştü. Ama et enfekte yeme ve oyun sağlar dolgu-onları-up-ile-yol açtığını çok paramiliter askerleri dahil ilk sakinleri ile uğraşmak zorunda olacak.

Ölümsüz ve düşman askerlerinin ordularını karşı mücadelede yardımcı olmak için, standart yayınladı tüfek ve tabanca ile donatılmıştır. Ancak, bilinmeyen paranormal nedenlerle bazen (bir şey onlar yediler olmalıdır) öldürüldüğünde kullanmak için, zombiler çeşitli öğeleri bırakın. Bu öğeler, (bazı? 30 yılı aşkın, evet! 30 yılı aşkın deneyin!) Bombası, zırh ve aptal şapka bazı silahlar dahil (Ben bir kanlı üst şapka giyiyorum zaman aptal bakmak nasıl?).

Yani, Kaskını (veya kova) aşınma, tüfeğini (veya BoomsticK) pick up ve Etobur Land kalıcı bir vatandaşı olmaya çalışın.

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR.

Carnivore Land indir BENZER İÇERİKLER
Carnivore Land indir YAPILAN YORUMLAR