C&C Red Alert 3 indir

0
   

C&C Red Alert 3 indir Türkçe Yama
 

C&C Red Alert 3 indir - Full PC Türkçe
   

Electronic Arts, oyuncuların favori gerçek zamanlı strateji serisini yeni özellikler, güçler, teknolojiler ve farklı bir dünya ile geri getiriyor; Red Alert 3! Artık sadece tek başınıza değil, co-op olarak arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilir ve düşmanlarınıza karşı iş birliği yapabilirsiniz.

Önceki oyunlarda, iki grup arasında (Allies vs Soviets) Müttefiklerin (Allies) zaferiyle sonuçlanan bir savaş anlatılıyordu. Bu savaşın ardından, Sovyetler çaresizlik içinde bir zaman makinesi icat eder ve zamanda geriye giderek Albert Einstein’i öldürürler. Amaçları, Müttefikler’in kendileri yenerken kullanıları silah teknolojisinin üretimine engel olmaktır. Normal zamana geri döndüklerindeyse, her şey değiştiği için yepyeni bir dünya ve bu yeni dünyanın kontrolü için üç farklı grup arasında geçen yeni bir dünya savaşı ortaya çıkar.

Red Alert 3, böyle yaratıcı bir senaryo eşliğinde oyuncuların karşısına çıkıyor. Ve her zaman olduğu gibi, farklı grupların farklı hikâyelerini oynayabiliyor ve oyunun geleceğine sizler karar veriyorsunuz.

 

C&C Red Alert 3 indir
 

C&C Red Alert 3 indir Full crack İndir
         

C&C Red Alert 3 indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

C&C Red Alert 3 indir - Full PC Türkçe
 
4.962
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
C&C Red Alert 3 indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 6.62 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 28 Ekim 2008

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!