Champions Of Anteria indir – Full

0

Champions Of Anteria indir – Full

Champions Of Anteria indir – Full  Champions Of Anteria Düşmanlarınız akıl almaz şekilde acıyor olabilir, ancak bu aptal oldukları anlamına gelmiyor. Bu canavarları yenmek için düşünceli stratejiler, akıllı taktikler ve beş Şampiyonun doğru kombinasyonu gerekecek. İyi seçim yapın ve Şampiyonların temel güçlerinin birleşmiş gücü, düşmanlarınıza erimiş lav vasıtasıyla sıcak bir kılıç gibi oyacak. Zayıf seç ve canavar çocuğu olacaksın. İstediğiniz zaman, oyunu duraklatabilir, taktiklerinizi değiştirebilir ve dövüş kaybetmeden meleeye tekrar katılabilirsiniz.

İğrenç bir dünya dile
Dağılmış çöllerden gizemli ormanlara, donmuş kar alanlarından tropik ormanlara kadar, Anteria’nın ölümcül olarak güzel dünyası sizi kendi yolunuza yüreklendirmeye davet ediyor. Bir İlerleme Haritası üzerinde kimin, ne zaman ve nerede saldırı / savunacağını seçin. Kararların, çevrenizdeki dünyayı doğrudan etkilediğini ve her hareketin bir sonuca bağladığını unutmayın.

ÇARPICI BOSS ÖLÜMLERİNDE KENDİNİZİ KAVUR EDİNİZ
Onlar büyük, çok pis ve Şampiyonları ısırık parçalarına ayırmayı umuyorlar. Bunlar Anteria’nın patronları ve onları sağlamlaştırmak için sağlam stratejilere ve yıldırım hızlı savaş hareketlerine ihtiyacınız olacak. Taktiklerinizi anında değiştir, patronların ölümcül tuzaklarından kaçının ve yaşlara kıyasla şımartın.

ULTIMATE SAVAŞLARI OLUŞTURUN
Her misyonundan sonra, Şehrinizi güçlendirmek için kentinizi ve zanaat iksirleri, zırhlar, silahlar ve diğer ölümcül araçları geliştirmek için kalkanizinize geri dönün ve hayatınızı düşmanlarınız için daha da sefil duruma getirin.

A WAR-TORN DÜNYA KURTARMA
Oyuncular Anteria ile ilerledikçe savaşan klanlar arasındaki yıllarca süregelen mücadelelerle dizlerine getirilen güzel bir arazinin anlatımını keşfederler. Fakat kahramanlarınız bu büyülü bölgeye barış getirmek için çabalarken, kötü niyetli bir sihirbaz ve ölümsüz ordularıyla yüzleşmelidirler; ikisi de özellikle barış içinde olduğu bilinen kimseler değildir.

1.999
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
BENZER OYUNLAR
Far Cry 5 İndir
45.505 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!