Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Chasing Dead indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Chasing Dead PC FULL indir

Chasing Dead torrent indir Jake ABD hükümeti tarafından kiralanan DEA ajanı ve eski bir asker dir. 29 yaşındaki bir paralı asker olan Jakenin Aksiyon dolu macerasına katılıcaksınız.
Onun eğitim sırasında o bir yalnız kurt olarak tespit edilmiştir. Onun mücadele becerileri ama kendinden tahrikli azim ve rehberlik için gerek kalmadan kendi kendine ses kararlar yeteneği için değil, sadece işe alındı. Onun işe sonra paralel Dünya’nın yaratıklar tarafından enfeksiyon onu koruyan bir sibernetik operasyonu uygulandı. Jake aniden misyon veya onun geldikten sonra oldu olaylardan herhangi hiçbir bellek ile çökmesini düzlemde uyanır.

Chasing Ölü oyuncuları paralel Dünya’nın dehşet verici, zombi-basmış toprakları keşfetmek gibi yerlerde geniş bir yelpazede sunuyor.
Oyuncular, karlı Rus tundra dolaşmak onlar insanlığın kendi kendini yok yoluyla oluşturulan yaratıklar defetmek olarak Ukrayna harap şehirleri üzerinden Afganistan ve girişim sıcak çöller hareket edecektir. oyuncular böyle bir çökmesini havayolu uçuş, terk edilmiş bir maden, harap bir hastane ve bir perili ev olarak öldürücü tehlikeleri hayatta kalmak için deneyin bu cesur yeni dünya dehşet doludur. Uygun bir şekilde, her yerde onlar bu dünyayı yaşamak undead obur ordularını, iğrenç mutantlar ve deli askerleri karşı karşıya gelecek.
Chasing Dead FPS oyunlarınabakış açısını değiştirebilecek türden yapıya sahiptir. Gerek devasa yaratıklar, gerekse virüs enfekte edilmiş insanlar tarafında

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR

NOT: GÜZEL BİR BAYAN TARAFINDAN OYNANMAKDA. MUTLAKA İZLEYELİM :)

Çıkış Tarihi: 3 MarT 2016

Chasing Dead indir BENZER İÇERİKLER
Chasing Dead indir YAPILAN YORUMLAR