Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Children of Zodiarcs

Children of Zodiarcs İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Children of Zodiarcs PC Oyunları indir

Children of Zodiarcs 2017 Antik artıkların izinde profesyonel hırsızlar olan küme, yolsuz bir asilin özel odalarının parlak salonlarına amaçlarini takip edebilmek için sızar, her seferinde kent muhafızlarının gazabından çokça kaçar. Umutsuz bir kaçış bulmak için, kentin sakin gecekondu mekanlarıne sığınırlar ve yeryüzünün güneşi benzeri olmayan çukurlarına yürekli olurlar. Onları ele geçirmek için ağır silahlı kent emniyet vazifelileri, rakip çeteler ve yeraltı yhedefindan psikotik aileler çıkıyor. Sistem doğrulusunda terk edilmiş ve egoist suçlular doğrulusunda kullanılmış olan bu genç dostlar, kendi gerçeği ile uyum dayanıklıaya zorlanmış olacaklar. Ancak ikaz yapılmalıdır – Zodiarc’ın Çocukları dünyasında kimse yaralanmadan kaçar!

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER:
Savaş Kartları
Parti üyelerinin her birinin hücum ve kabiliyetleri muharebe kartlarına bağlıdır. Savaş esnasında değişik kartlar çizmek, dövüşürken her dövüş imkânınızı değiştirmenizi sağlar!

Zarları Kartlarla Güçlendir
Saldırılarınızı seçtikten sonra, fizik tabanlı zarlar ikramiye için rulo yapmanıza izin sunar! Rakamlara göre simgeleri tercih eden bu zar, hücum, savunma, tedavi ve özel kabiliyet modifikatörleri sağlar.

Lady Luck’a Etki Eden
Zodiarc’ın Çocuklarına daha çok kat kat kat katmak için, oyun stilinizi lehine zar atabilirsiniz ve attığınız her atışta İki zar atın. Lady Luck’ın acımainde olmaktan korkmanıza gerek yok!

Karakterlerle dolu bir dünya
Yol süresince, Vahşi tabiatından çocuğu olarak çalınan Nahmi’yi öğreneceksin, Brice – Torus’un caddelerinde yaşamdakalmaya zorlandı; Zirchhoff – önerinini gerçekleştirmek için yetim kalan gençleri yetiştiren karizmatik bir eşkıya önderi ve daha çoğu düzmececilik yapıcı.

Bina Güverte
Her oynanabilir karakter kendi kişiselleştirilebilir güverte eşliğinde geliyor. Bu, muhabere sıcağında elinizde bulunmasını dilediğiniz hücum ve kabiliyet çeşitlerine göre becerilerini ayarlamanızı sağlar.

Tamamen tertiplenen bir skor
Zodiarcs’ın müziği çocukları, Vibe Caddesi’ndeki menfaatli ekip doğrulusunda bestelenmiş, tamamıyla tertiplenmiş soundtracki ile taktik RPG classiclerini yakalarlar.

Nahmi’ye ve ekibine, mistik güçlerin göz ardı edildiği bir dünyada ezilmiş insanların yaşamdakalma mücadelesinin can sıkıcı bir masalıyla katılın; Ve iktidardaki insanlar yalnızca kar hakkındakidir. Yozlaşmış bir sistemi devirmek için ne gerek var mı?


MINIMUM:
OS: Windows 7/8.1/10 (32-bit or above)
Processor: Pentium G4400 /AMD Phenom II X2-550
Memory: 2 GB RAM
Graphics: NVIDIA GT 630 /AMD HD R7 250
DirectX: Version 9.0c
Storage: 3 GB available space
RECOMMENDED:
OS: Windows 10 (64-bit Version)
Processor: Intel i3-6300 / AMD A10-7850K
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 560 1GB /AMD HD 7850
DirectX: Version 9.0c
Storage: 3 GB available space

Children of Zodiarcs İndir BENZER İÇERİKLER
Children of Zodiarcs İndir YAPILAN YORUMLAR