Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Chris-PC Game Booster İndir – Full torrent v3.40 Oyun Hızlandırma Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Chris-PC Game Booster İndir – Full v3.40 Oyun Hızlandırma Programı

 

Chris-PC Game Booster TORRENT programıyla birlikte oyunlarda kasan Chris-PC Game bilgisayarın donanımını tam anlamıyla kullanabilecek ve geliştiricilerin Booster dediğine bakılırsa roket gibi kullanabileceksiniz.

Chris-PC Game Booster Son zamanlarda çıkan oyunlar bir hayli sistem kaynağı tüketmekte ve bu giderek de artma potansiyelinde. İş böyle olunca iki yıl önce bile almış olduğumuz bilgisayar yeni oyunların grafikleri altında ezilebiliyor. Windows işletim sisteminin donanımınızı tam performansta çalıştırmakta bazı eksiklikleri bulunuyor. Chris-PC Game Booster ise bu optimizasyonu sağlayarak kaynağın daha verimli dağıtılmasını sağlıyor.

Chris-PC Game Booster ile CPU ve ekran kartınızı daha iyi kullanabilecek, Ram belleğinizin erişim hızını artırabilleceksiniz. Yeni donanım satın almanıza gerek kalmadan oyunlarda grafik kalitesini geliştirip yüksek kare hızları, pürüzsüz grafik animasyonlar ve sabit diskinizde daha iyi okuma ve yazma hızlarına erişebileceksiniz.

Chris-PC Game Booster Kurulumu ve Full Olarak Kullanma

  1. İlk olarak verdiğimiz linki indirin ve dosyaları arşivden çıkartarak “setup_chrispc_game_booster_3_40.exe” uygulamasından programı kurun.
  2. Daha sonra beni oku dosyasındaki işlemin ardından “keygen.exe” ile programı lisanslayın.
  3. Son olarak isteğinize göre Türkçe yamasını “GameBooster – Türkçe Yama.exe” uygulamasından kurabilirsiniz.
Chris-PC Game Booster İndir – Full torrent v3.40 Oyun Hızlandırma Programı BENZER İÇERİKLER
Chris-PC Game Booster İndir – Full torrent v3.40 Oyun Hızlandırma Programı YAPILAN YORUMLAR