Cities Skylines Mass Transit İndir

0
  

Cities Skylines Mass Transit İndir Türkçe Yama
 

Cities Skylines Mass Transit İndir
  
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Cities Skylines Mass Transit PC indir

Cities Skylines Mass Transit 2017 oyun full versiyonudur dlc dahildir. Toplu Taşıma, Cities için en yeni genişleme: ödüllü şehir binası oyunlarından Skylines, vatandaşların şehirlerini hız ve stilde geçirmelerine yardımcı olmak için yeni sistemleri getiriyor. Şimdi feribot, monoray, teleferik ve blimplerin oyuna eklenmesiyle, banliyöler suda, yüksek doruk noktalarında ve hatta gökyüzünde dolaşabiliyorlar.

Yeni transit hizmet binaları, hatların yolcuları değiştirebileceği toplu taşıma merkezleri, yeni senaryolar, yeni yerler ve yeni yol türleri ile birlikte, kentsel planlayıcılar artık büyüyen şehirlerine benzersiz bir stil ve kişilik katmak için her zamankinden daha fazla seçeneğe sahipler.

Ana Özellikler:
Şehrinize yeni geçiş seçenekleri zenginliği ekleyin ve şehrinizin gelirine servet katın! Vatandaşlarınızın şehir genelinde feribot, patlama, teleferik ve monoraylar halinde olsun!
Yeni toplu taşıma merkezleri, vatandaşların bir binadaki demiryollarını değiştirebilmelerini veya otobüsten feribota binmelerini veya hatta genişleyen bir monoray-tren-metro istasyonuyla yol bulmalarını sağlayarak, tüm hizmetlerinizi bir araya getirebilir.
Trafik sorunlarının giderilmesine ve yeni geçiş sistemleri eklemeye odaklanan yeni zorlama senaryolarını keşfedin. Yeni yol türleri, köprüler ve kanallar kentinize çeşitlilik katmakta ve zorluklarını çözmenin yeni yollarını ekmektedir. Trafik akışında bir uzman ol ve kişisel şehrini iyileştirmek için bu bilgiyi kullan!
Chirper için Yeni Şapkalar:
YENİ. ŞAPKALAR. CHIRPER için. (Ve aynı zamanda yeni benzersiz binalar, politikalar ve başarılar. Fakat HATS!)

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Cities Skylines Mass Transit İndir
 

Cities Skylines Mass Transit İndir Full crack İndir
       

Cities Skylines Mass Transit İndir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

  
1.365
OYUN BILGILERI 5 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
  • gbo muhammed

    admin türkçe yamayı nasıl kuracağım

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!