Coffin Dodgers indir

0
   

Coffin Dodgers indir Türkçe Yama
 

Coffin Dodgers indir - Full PC Türkçe
   

Coffin Dodgers indir

Coffin Dodgers indir

Tabut Dodgers Eğer onların ruhu için yedi ilginç emeklilik köy sakinlerinin biri, her yarış tasarruf rolünü üstlenirler görür Azrail kendisi dışında hiçbiri karşı hareketlilik scooter “yukarı Pimped”. Bizim eski kahramanlar şey Grim Reaper almaya ev yapımı silah ve araçlar çeşitli silahlı ve onun Zombi ordusu onlara atabilir. Eğer emeklilik köyü hayatta miyim?

Oyuncular sadece en yetenekli yarışçı hayatta bir 13 yarış Şampiyonası, üzerinde azrail ve diğer rakiplerine karşı dışarı savaş gerekir. Güneşli Pines Emekli Topluluk içinde 4 ayrı alanlar her diğer rakiplerine karşı rütbe bir sonraki aşamaya ilerleme sağlayacak olan kendi mini turnuva var featuring vardır; Ancak kazık alt bitirmek ve Reaper ruhunu almak için alır. son yarış, siz ve Azrail arasında düz bir ateş 4 alanların her aşkın yerini alır.

Oyun oyun ortamında Grim gölge daha kıyamet hale ilerledikçe yavaş yavaş Sunny Pines engulfs. Onlar denemek ve ilerleme durdurmak olarak şeytani arkadaş Grim beraberindekiler için dışarı bakmak.

Temel Özellikler:

• Irk ve Savaş Grim Reaper ve zombi ordusu.
• 7 ilginç emeklilik köy sakinlerinin birini kaydet
• özelleştirin ve hareketlilik scooter değiştirmek
• oyuncu mücadele ve bez bebek fiziğine Oyuncu
• 3D açık dünya oyun ortamı
• 13 benzersiz yarış pistlerinden
• Tek oyunculu Hikaye ve Zaman Trail modları
• Online Multiplayer yarış modu
• 3D Açık, dünya tek ve online multiplayer oyun modları
• yarış modu versus Yerel çok oyunculu (2-4 oyuncu)
• Tam kontrolör ve klavye desteği
• Buhar Ticaret Kartlar ve Başarılar

Göründüğü gibi değil tüm bir banliyö emeklilik köyüne hoş geldiniz …

Çalışma hayatının sorumlulukları kurtarmak için aşağı yerleştikten sonra, Sunny Pines sakinleri gün uzakta rölanti edilmiştir, hayat daha sakin olamazdı.

Ancak, tüyler ürpertici yeni sakini, Sayın Grim Reaper, kendi kafasına emeklilik açmak için hazır görünüyor. Yıl hasat ruhlar için toprak trol sonra, Sayın Grim Reaper Sunny Pines onun sallanan sandalye konforunda ruhlarını hasat nerede o şapkasını yatacağız nerede olduğunu sonucuna varmıştır. Ancak, sprightliest yaşlılar yedi fikir ve bir varil balık çekim gibi olmayacak kesinlikle Güneşli Pines Grim o hayatı kanıtlamak için yola var.

Görkemli yedi Azrail ile bir anlaşma yapmaya karar; ölümüne bir hareketlilik scooter yarış şampiyonluk. Kendilerini hayatta ve sonuçta şampiyonluk kazanan, hızlı ve hayat dolu olmak kanıtlayabilirim, o zaman bunları yaşamak için izin verecektir. Ancak, çok yavaş ve onlar gökyüzünde emeklilik köye mahkum edilecektir.

Ne Reaper Sunny Pines halk söylemez o ruhunu alır bir kez geri yaşayan ölü ordusunun biri olarak size getirebilir ki; hiçbir şekilde mümkün, kimse kazanır emin cehennem bükük olan hareketlilik scooter yarışı zombi.

 

Coffin Dodgers indir
 

Coffin Dodgers indir Full crack İndir
         

Coffin Dodgers indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Coffin Dodgers indir - Full PC Türkçe
 
1.458
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
Coffin Dodgers indir

Tür: PC OYUNLARI, Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 853 MB

Crack: SKİDROW

Tarih: 09-07-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!