Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Coffin Dodgers pc full indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Coffin Dodgers pc full indir

Coffin Dodgers pc full indir göründüğü gibi değil tüm bir banliyö emeklilik köye hoş geldiniz …

çalışma hayatının sorumlulukları kurtarmak için aşağı yerleştikten sonra, Sunny Pines sakinleri gün uzakta rölanti edilmiştir, hayat daha sakin olamazdı.

Ancak, ürpertici yeni sakini, Bay Grim Reaper, kendi kafasına emekli açmak için hazır görünüyor. yıl hasat ruhlar için toprak trol sonra, Bay Grim Reaper Sunny Pines onun sallanan sandalye konforunda ruhlarını hasat nerede o şapkasını yatacağız nerede olduğu görülmüştür. Ancak, sprightliest yaşlılar yedi fikir ve bir varil balık ateş gibi olmayacak kesinlikle Sunny in the Pines Grim için bu hayat kanıtlamak için yola var.

Görkemli yedi Azrail ile bir anlaşma yapmaya karar; ölümüne bir hareketlilik scooter yarış şampiyonluk. kendilerini hayatta ve sonuçta şampiyonluk kazanan, hızlı ve hayat dolu olduğu ispat ederse, o zaman onları yaşamak için izin verecektir. Ancak, çok yavaş ve onlar gökyüzünde emeklilik köye mahkum edilecektir.

Ne Reaper Sunny Pines halk söylemez o ruhunu alır bir kez geri yaşayan ölü ordusunun biri olarak size getirebilir ki; hiçbir şekilde mümkün, kimse kazanır emin cehennem bükük olan hareketlilik scooter yarış zombiler.
TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 26 HAZİRAN 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

  • OS: Windows XP
  • Processor: 2.2 dual core
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: Graphics card with around 256mb memory (ATI Mobility Radeon HD 4570, Nvidia Quadro fx 3450)
  • DirectX: Version 9.0c
  • Hard Drive: 1500 MB available space
  • Additional Notes: Spec will be revised continually during Early Access. Don’t currently support Intel Onboard graphics

 

Coffin Dodgers pc full indir BENZER İÇERİKLER
Coffin Dodgers pc full indir YAPILAN YORUMLAR