Command Chains of War İndir

0
  

Command Chains of War İndir Türkçe Yama
 

Command Chains of War İndir
  
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Command Chains of War PC indir

Command Chains of War 2017 Gelecek 20 dakika içinde Kore yarımadasında bir kıvılcım patlıyor ki bu Batı Pasifik’in tamamını sarmak ve bütün büyük güçleri içine çekmek için tiyatro genelinde bir yangın çıkmasına yol açacak. Dünyadaki en yoğun ticaret yolları ve acil süpergücün kontrolu olmaktan çok, hiçbir şeyle tehlikede olan Pasifik, dünya sahnesine dönüşüyor ve oyuncular hiçbir şeye rağmen kaybetmeyi göze alamayacakları oyun olduğundan, oyuncular pirinç papuçlara iniyorlar.

Yeni yüzyılın jeopolitik kabusları: Ödüllü “Northern Inferno” nun yaratıcıları bakışlarını Atlantik’ten Pasifik’e kaydırıyor ve 21. yüzyılın başlarındaki zorlukları ortaya çıkarıyor: Kuzey Kore ile Güney Kore arasındaki gerginlikler Çin ve ABD, dünya ticaretinin işleyişinde olan stratejik tıkanıklık noktalarını ve üslerini kontrol etmek için mücadele ederken, kaynama noktasına ulaşıyorlar. ABD, en önemli dünya tiyatrosundaki stratejik üstünlüğünü koruyacak mı, yoksa Çin süper güç statüsüne yükselişini tamamlayacak mı?

Yeni savaş teçhizatı: Pasifik’teki yeni savaş 1940’larda olduğu gibi daha iyi mermilerle mi olacak? Tekrar düşün! Yepyeni sistemler ve teknolojiler, modern üst düzey çatışmanın yüzünü kökten değiştiriyor. Ağ ve siber saldırılar, dikkatle yapılandırılmış iletişim ağlarını parçalayarak bölgedeki kuvvetler kör ve eşyalarından ayrılıyor. Yüksek rakımlı nükleer patlamalardan veya taktik EMP silahlarından gönderilen elektromanyetik darbeler, savunmasız elektronikleri kızartarak, güçlü üniteleri bir saniyede devreden çıkarıyor. Büyük çaplı gemi karşıtı balistik füzeler, uçak gemilerini batarken, yangın hulklarına çevirmekle tehdit ediyor. Raylı tüfekler, WW2 yönetimindeki füze saltanatlarına meydan okuyarak, uzun aralıklarla doğru, cezalandırıcı ateş sağlıyor. Uydu dışı silahlar, yıldızlarda yörüngede bulunan kritik iletişim ve istihbarat bağlantılarını bozuyor. Yüksek enerjili lazerler hedeflerini çıplak gözle görülemeyen yoğun kirişlerle yakarlar. 21. yüzyıl savaşının karmaşıklığına hazır mısınız?

Chains of War, Komuta için yeni bir DLC sürümü: Hava ve Deniz Savaşı’nın en önemli oyunu olan Modern Hava / Deniz Operasyonları ve Pentagon’un en yeni simülasyon aracı. On iki kampanya senaryosu, Batı Pasifik’te dünya düzeni için kaos yaratmakla tehdit eden patlayan bir kriz geçirirken, ek dört ikramiye tek başına senaryolar, geçmişte çatışmalara yol açmayan sıcak noktalara geri dönmenize neden olur; ancak kolaylıkla sahip olabilir.

Savaş Zincirleri gevşüyor. Dünyada titremelerinden korkmak doğru; Yeni bir süper güç savaşı insanlığın son gözlüğü olabilir.

ÖZELLİKLER

Komuta için bağımsız bir genişleme: Modern Hava / Deniz Operasyonları.

CMANO geliştirme ekibinin kurucu üyesi Mike Mykytyn tarafından yazılan 12 heyecan verici kampanya senaryosu ve 4 bonus bağımsız senaryo.

YENİ! Şebeke / siber saldırı veya herhangi bir keyfi faktör ile iletişim kesintileri: İzole edilmiş birimler taktik bilincini gerçekçi bir şekilde yalnızca kendilerinin algılayabilecekleri ve etkileşim içerecek şekilde sınırlarlar ve tamamen ebeveynlerinin kontrolü üzerindedir. Borg’a elveda deyin – savaş alanını görün!

YENİ! Kargo, iniş ve havadan indirme işlemleri. Gemilerde, uçaklarda ve hatta denizaltılarda mobil kuvvetler yükleyin ve bunları savaş alanındaki herhangi bir uygun noktadan boşaltın. Platformlar, taşınabilecekleri hacim, ağırlık ve mürettebat tarafından gerçekçi olarak sınırlandırılmıştır.

YENİ! Uçaklar için kapsamlı hasar modeli. Uçak tamamen atılabilir veya eve geri dönmelerine izin verecek hasar alabilir. Farklı uçakların gövdelerinde, kokpitlerinde ve motorlarında farklı cezalar çekilebilir. Alınan hasarın miktarına bağlı olarak, eğer onarımlar o kadar uzun sürerse, bir uçağı “misyon öldürdü” olabilir, kavgayı özlüyor.

YENİ! Yeni savaş çağında ileri silahlar. Taktik ÇYP silahları, demiryolları, yüksek enerjili lazerler ve daha fazlası

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Command Chains of War İndir
 

Command Chains of War İndir Full crack İndir
       

Command Chains of War İndir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

  
1.770
OYUN BILGILERI 5 ay önce eklendi
Command Chains of War İndir

Tür: Simulasyon Oyunları, Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 5.05 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 30-05-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!