Command Modern Air / Naval Operations WOTY İndir

0
 

Command Modern Air / Naval Operations WOTY İndir Türkçe Yama
 

Command Modern Air / Naval Operations WOTY İndir
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Command.Modern.Air.Naval.Operations.Command.LIVE.Korean.Missile.Crisis indir

Yüzey filoları, denizaltı filoları, hava kanatları, kara bazlı piller ve hatta uydu takımyıldızları, en düşük korsan külahtan en güçlü uçak gemisine, pervane biplanlerden süpersonik stealth savaşçılarına ve WW2 döneminden itibaren uygun gördüğünüz gibi yönlendirmeniz sizin elinizdedir Görüntüleme kabiliyeti, çoklu spektral keşif uyduları, “parlak” kendinden güdümlü stand-off silahları, 200 knot supercavitating torpidoları ve hipersonik anti-gemi balistik ile ultra-modern radarlara, demir bombaları, torpido ve madenleri ve güvenilir “Mk1 Eyeball” Füzeler. Her sensör ve silah sistemi titiz detaylarla modellenmiştir. Donanım verildi; Ancak bunu iyi kullanmanız gerekir.

Parmaklarınızınızda DÜNYA
Bozulmuş düz haritalarınızı uzaklaştırın – Komut senaryolarının her biri için gerçekçi bir 3D dünya küresi kullanıyor. Uydu görünümünden açmalara ve dalgalı noktalara kadar, hareketi döndürün ve yakınlaştırıp uzaklaştırın. Ortadoğu, Güney Atlantik, Kuzey Cape ve Avrupa gibi klasiklerden, Arctic, Pasifik ve Hint Okyanusu gibi yeni ve yükselen sıcak noktalara dek, senaryolar oynayın veya yeryüzündeki herhangi bir yere kendi fragmanınızı yapın. Güçlerinizi kontrol etmek için güçlü ve sezgisel bir fare arabirimi kullanın ve savaşın sıcaklığında hızlı bir şekilde atlama yapmaya ve karmaşık siparişler veren geniş bir kısayol koleksiyonu ile ileri gitme.

İLGİLİ GERÇEKÇİLİK
Sensörler ve silahlar, gerçek hayatta olduğu gibi, tüm güçlü ve zayıf yanlarıyla çalışırlar. Birimler, sistemlerinin neler yapabileceğine ve yapamayacağına göre hareket eder, algılarlar, mücadele eder ve kazanır veya ölürler. Elektronik savaş ve teknolojik düzeyler savaş dengesini hafifletebilir. Hava, en iyi müttefikiniz ve en kötü düşmanınız olabilir. Kara ve denizaltındaki arazi sizi düşmanından gizleyebilir, aynı zamanda silahlarınızın ateşlenmesini de önleyebilir. Uçaklarınız her biri avantajları ve kısıtlamaları olan farklı görev profilleri ve yüklemeleri seçebilir ve yüksek hızda (hız, menzil) veya çığlık atabilir (koruma). Termal katmanlar, yakınsak bölgeler, yüzey kanalları, derin ses kanalı ve su sıcaklığı ve arazi eğimi gibi faktörler, alt ve gemi düellosuna karar verebilir. Kalın bulutlar veya yağmur, fantezi lazer güdümlü bombalarınızı kullanışsız hale getirebilir. Gizli algılamayı engellemenize yardımcı olabilir veya seçenekler dışındayken bir sıkışma barajı terazilere zarar verebilir. Komutanın savaş ortamı gerçek şey kadar affedici değil – ve onu anlayan ve kullananlar için de ödüllendirici.

KONTROLLERDA ERKEK
Savaş makineleriniz (neredeyse daima) robot değildir; Onlar insanlar tarafından mürettebatlı. İnsanlar, çoğu zaman rasyonel karar verme ve bazen de bir karar verme gibi, çeşitli yeterlilik (acemiden asa), özel doktrin ve angajman kuralları altında (ne zaman ne yapacakları, nasıl karar vereceğiz, nasıl tepki vereceğiz vb.) Eğitimler veriyorlardı. Parlak çağrı veya bir hata. Bu insanlar genellikle donanımdan çok daha önemlidir. Irak’lı veya Libya’lı mürettebatla çalışırken değersiz bir oyuncak olan havadan havaya aynı füze bataryası, Mısır, Sırp veya Rus operatörlerin uzman elindeki son derece modern uçaklara bile ölümcül bir silah haline dönüşüyor. Ölümcül muharip birlikler, mürettebatları kadar keskindir.

DÜNYA’DA AIR / NAVAL WARFARE
Kore. Sömürge savaşları. Vietnam. Orta Doğu. Küba. Falklandalar. İran-Irak. Dünya Savaşı 3. Çöl Fırtınası. Hindistan ve Pakistan. Arctic circle. Pasifik, Norveç Denizi, Rus çevre ve daha fazlası için geçmiş ve gelecekteki çatışmalar. İkinci Dünya Savaşı’ndan başlayıp 2020+ ve sonrasında yaşanan çatışmaları yaşayın. Ölümcül toprak tabanlı füze pilleri, hava alayları, donanma filoları ya da korsan gruplarına karşı testinizi yapın. Geçmişin, günümüzün ve gelecekteki tehditler karşısında yüzleşin. Modern savaşın meydan okumalarına karşı nasıl bir ölçüyorsunuz?

KURŞUN, MICROMANAGE DEĞİL
Gerçek teknik modern dövüş sizi korkutan tüm teknik özellikleriyle mi? Personeliniz ve taktiksel AI’ınız ayrıntıları terletir, böylece yapmanız gerekmez. Hava üssü mürettebatı, onları bir sonraki görev için hazırlamak için kara tesisleri etrafında karıştırıyor. Uçak, yüklerini en iyi şekilde iletmek için kendilerini konumlandırır ve gerekirse kendi başlarına yakıt ikmali yaparlar; Mermi uçarken cesedini kurtarmak için herkes kendi başlarına düşmana dokunarak (adalar, kırsal alanlar ve hatta bilinen mayınları dolaşmak dahil) manevra yapıyor ve herkes cildini kurtarmak için çok çalışıyor. Büyük kararları yönetin ve sanal ekiplerinizin ayrıntılara kavuşmasına izin verin – ve yine de istediğiniz zaman müdahale edin.

KENDİ SAVAŞINIZA SAHİP
Daha iyi bir çatışma kurabilir misin? Kanıtla! Komutun entegre senaryo editörü, kendi senaryolarınızı oluşturmak veya mevcut senaryolarınızı düzenlemek için benzersiz işlevsellik sunar. Hava üslerinden liman komplekslerine, ICBM alanlarına kadar dünyanın dört bir yanından diğer oyuncularla, ayrıntılı, tam-aşağı-metreye kadar kara teçhizatları oluşturun ve paylaşın. Ünite simgelerini, ses efektlerini, hatta platform silahlarını ve sensörleri özelleştirin (USS Iowa’daki Aegis – tıklayın ve yapılır). Değişken, karmaşık ittifaklar ve duruşlar ve farklı yeterlik dereceleri ile birden fazla taraf oluşturun.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Command Modern Air / Naval Operations WOTY İndir
 

Command Modern Air / Naval Operations WOTY İndir Full crack İndir
       

Command Modern Air / Naval Operations WOTY İndir Oyun Hakkında YORUM ve Düşüncelerinizi Bizimle PAYLAŞIN

  
2.352
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!