Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Command Shifting Sands İndir – Full torrent

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Command Shifting Sands torrent indir

İsrail devleti varlığının tamamı için tartışmalı bir savaş sürdü. Torrentabi.com farkı ile sizler için hazırlandı. Mayıs 1948’de hayatta kalma mücadelesine girmekten, komşularıyla şiddetli bir çatışma içinde savaşmaktan hemen önce ilan edilmedi. Bu, ilk Arap-İsrail savaşıydı, ancak sonun uzağında olacaktı.

Shifting Sands, ardışık Arap-İsrail çatışmalarının tarihini izliyor: Süveyş krizinin aralıklarından, yıldırım Altı Gün Savaşı, gerilla benzeri Gerileme Savaşı ve Yom Kippur Savaşı’nın stratejik sürprizi ile tarihi Osirak baskını ve Bekaa Vadisi’ndeki destansı hava savaşı.

Kampanya hem yaşanan savaşları hem de olmayan çatışmaları kapsıyor; WW2’den bu yana dünyanın tartışmasız en şiddetli akışkan bölgesindeki kırılgan dengesinin sürekli kayan kumlarının anlık görüntüsü.

ÖZELLİKLER

Komuta için bağımsız bir genişleme: Modern Hava / Deniz Operasyonları, 2013’ün Yılın Dijital Savaş Oyunu: tek veya ayrı bir oyun oynamak veya CMANO senaryolarına eklemek.
Eski Donanma Donanması görevlisi ve ödüllü “Northern Inferno” kampanyasının yazarı Paul A. Bridge tarafından yazılan 17 kampanya senaryosu (14 tarihi ve 3 varsayımsal).
1956 Süveyş krizi, 1967 Altı Gün Savaşı, 1967-70 Kaybedilen Savaş, 1973 Yom Kippur Savaşı, İsrail ve komşuları arasındaki sağkalım için yıllar boyu süren mücadelede en çarpıcı hava ve deniz çatışmalarını izleyin: Osirak baskını ve Bekaa Vadisi’ndeki büyük hava savaşı.
Birinci elden, savaş, donanım ve taktikteki çarpıcı değişikliklere tanık olun: modern antisip füze savaşı başlangıcı ve buna karşı önlemleri, saldırı karşıtı hava operasyonlarındaki devrim, havadan havaya füze (SAM) ve yeni tehditle baş etmek için SEAD’ın (düşmanın hava savunma sisteminin bastırılması) sistemleri ve taktik geliştirilmesi.
Ortadoğu tiyatrosunun tarihi tarihçesini keşfedin: ABD, Özgürlük saldırısı, Sovyet ve ABD filoları destekli müttefikleriyle çatışmaya şiddetle tepki gösteriyor ve İsrail savunma cepheleri çökerken nükleer silah üretiyor.


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows XP SP3 / Vista / 7 / 8/10
İşlemci: 1 GHz (Dual-core Pentium and above recommended)
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 9.0c compatible video card with 16 MB RAM
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 11859 MB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Compatible sound card
İlave Notlar: Requires Windows Media Player

Command Shifting Sands İndir – Full torrent BENZER İÇERİKLER
Command Shifting Sands İndir – Full torrent YAPILAN YORUMLAR