Command Shifting Sands İndir – Full torrent

1
 

Command Shifting Sands İndir – Full torrent Türkçe Yama
 

Command Shifting Sands İndir – Full torrent
 

Command Shifting Sands torrent indir

İsrail devleti varlığının tamamı için tartışmalı bir savaş sürdü. Torrentabi.com farkı ile sizler için hazırlandı. Mayıs 1948’de hayatta kalma mücadelesine girmekten, komşularıyla şiddetli bir çatışma içinde savaşmaktan hemen önce ilan edilmedi. Bu, ilk Arap-İsrail savaşıydı, ancak sonun uzağında olacaktı.

Shifting Sands, ardışık Arap-İsrail çatışmalarının tarihini izliyor: Süveyş krizinin aralıklarından, yıldırım Altı Gün Savaşı, gerilla benzeri Gerileme Savaşı ve Yom Kippur Savaşı’nın stratejik sürprizi ile tarihi Osirak baskını ve Bekaa Vadisi’ndeki destansı hava savaşı.

Kampanya hem yaşanan savaşları hem de olmayan çatışmaları kapsıyor; WW2’den bu yana dünyanın tartışmasız en şiddetli akışkan bölgesindeki kırılgan dengesinin sürekli kayan kumlarının anlık görüntüsü.

ÖZELLİKLER

Komuta için bağımsız bir genişleme: Modern Hava / Deniz Operasyonları, 2013’ün Yılın Dijital Savaş Oyunu: tek veya ayrı bir oyun oynamak veya CMANO senaryolarına eklemek.
Eski Donanma Donanması görevlisi ve ödüllü “Northern Inferno” kampanyasının yazarı Paul A. Bridge tarafından yazılan 17 kampanya senaryosu (14 tarihi ve 3 varsayımsal).
1956 Süveyş krizi, 1967 Altı Gün Savaşı, 1967-70 Kaybedilen Savaş, 1973 Yom Kippur Savaşı, İsrail ve komşuları arasındaki sağkalım için yıllar boyu süren mücadelede en çarpıcı hava ve deniz çatışmalarını izleyin: Osirak baskını ve Bekaa Vadisi’ndeki büyük hava savaşı.
Birinci elden, savaş, donanım ve taktikteki çarpıcı değişikliklere tanık olun: modern antisip füze savaşı başlangıcı ve buna karşı önlemleri, saldırı karşıtı hava operasyonlarındaki devrim, havadan havaya füze (SAM) ve yeni tehditle baş etmek için SEAD’ın (düşmanın hava savunma sisteminin bastırılması) sistemleri ve taktik geliştirilmesi.
Ortadoğu tiyatrosunun tarihi tarihçesini keşfedin: ABD, Özgürlük saldırısı, Sovyet ve ABD filoları destekli müttefikleriyle çatışmaya şiddetle tepki gösteriyor ve İsrail savunma cepheleri çökerken nükleer silah üretiyor.

   

Command Shifting Sands İndir – Full torrent
   

Command Shifting Sands İndir – Full torrent Full crack İndir
   

Command Shifting Sands İndir – Full torrent MultiPlayer Yaması İndir
 
6.345
OYUN BILGILERI 12 ay önce eklendi
Command Shifting Sands İndir – Full torrent

Tür: Simulasyon Oyunları, Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 5.68 GB

Crack: CODEX

Tarih: 24-10-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: Türkçe (Desteklenmiyor), İngilizce, Rusça, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Korece, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!