Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Congo pc 2016

Congo indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Congo FULL indir

Congo torrent indir Orman sürprizlerle dolu. Eğer kasabalar, nehirler, mağaralar ve daha keşif yapılmamış bir çok yer seni bekliyor, Senin her hareketini takip eden şeytanlar ve haratıklar sizleri bekliyor. En iyi gruplara kalmak için emin olun, yoksa şans dışında olabilir!

Congo Temel Özellikleri;

Bir ekip olarak çalışmak kadar 4 oyuncu ile oynamak
Kongo, o kadar 4 oyuncu ile karanlık ormanda hayatta kalmak için bir takım olarak çalışmak önemlidir. birbirlerinin İzle uygun düzeni mücadelede herkesin tutmak için senin alarak şeytanları durdurmak ve sarf malzemesi paylaşmak için destekliyor.

Işık şeytanlar karanlıkta pusuda, arkadaşınız
ormanda iblisler Kongo ormanın karanlık, sisli ortama kullanılan haline gelmiştir. Işık onları korkutuyor ve sizin yararınıza kullanabilirsiniz. Birçok eski binalar etrafında, ama ihmal yıl sonra, üzerinde ışıklar tutmak ve çok gerekli bir dinlenme noktası yapmak biraz yakıt bulmak gerekir. Bu arada, bazı işaret fişekleri ve fenerleri sadece sizin arkasında pusuda ne dikkat, bir süre koyunda şeytanlar devam edecektir. onlar her an ayaklarınızı seni öldürmek olabilir gibi şeytanların bazı küçük ve hızlı, bunlar dikkatli olun. Diğerleri, büyük ve güçlü bunlardan biri tarafından çarptı alamadım emin olun, yoksa size pahalıya mal olabilir.

derin ve düşmanca bir ortamda kendinizi bırakın
orman birçok ilginç yerler ile doludur. Her harita ormana dışarı girişim cesaret bulabilirsiniz birçok gizli ilginç yerleri içeriyor. Kongo 6 Amaç haritalar ve 16 savunma haritalar ile bu yerleri sağlamak için Unreal Engine 4 en yapar.

kapsamlı Arsenal
iblisler yer üzerinde çalıştırılmadan önce orman ağır militarize oldu. Bu nedenle, size kaçış bunları kullanmak için bekleyen farklı silah geniş bir yelpazede bulabilirsiniz. Eğer doğaçlama tuzakları kurmak, kayalar havaya uçurmak ve kilitli kapılarını açmaya yardımcı olmak için öğelerin çeşitli vardır.

Yeteneklerinizi geliştirin

Eğer Kongo oynamak her zaman, size daha kolay bir dahaki sefere hayatta yardımcı olmak için yeni şeyler öğreneceksiniz. Ayrıca, hızlı yeniden adresinden karakter olmasına yardımcı daha hızlı ve çok daha fazlası artık, açık kapıları hayatta değerli bir deneyim kazanacaktır. oyun ile oynamak gibi sizinle başlayabilirsiniz öğelerin bir seçim erişim hakkı elde edecek.

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR

Çıkış Tarihi: 21 MarT 2016

Congo indir BENZER İÇERİKLER
Congo indir YAPILAN YORUMLAR