Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Corpse Party indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Corpse Party indir

Kisaragi Akademisi öğrencisi Mayu Suzumoto arkadaşları ve sayısız güzel anıları oldukça büyük bir grubun geride bırakarak, yeni bir liseye transfer edilir. Onu bu hareket ile baş yardımcı olmak için, onun arkadaşı Ayumi görünüşte masum bir plan tasarladı: bütün grup o arada katılımcıların tüm bağlamak gerekiyordu denilen internet “Ever After Sachiko,” üzerinde bulunan bir cazibe gerçekleştirmek için bir araya gelecek sonuna kadar arkadaş olarak.

Bu beklendiği gibi gitmez.

yoğun bir depremin ardından, grup kendilerini ayrılmış ve Göksel Ana İlköğretim kez kendi okul sitesinde durdu ama uzun zaman önce yıkıldı bir trajedi kapılmış kurumun bir alternatif gerçeklik versiyonu sıkışıp bulmak için uyanır. Burada, ilkokul çağındaki çocukların intikamcı ruhlar hayatlarını ve onların aklı ve kaçış tek umudu tehdit – daha az hayatta kalma – Kendilerinden önce tuzağa olanların cinayetleri çevreleyen tüyler ürpertici ayrıntıları ortaya çıkarmaktır.

Corpse Partisi 1996 yılında bağımsız bir RPG Maker macera başlık olarak 2011’de başlayan hayatında Sony’nin PlayStation sistemde serbest bırakıldığında önemli bir hayran kitlesi kazandı kült klasik korku oyunun özgün Windows sürümüdür, oyun büyük ölçüde rafine ve hikaye büyük ölçüde daha fazla karakter, daha ayrıntılı etkileşimler, koyu hikaye unsurları, 5.000’in üzerinde ses-oyunculuk hatları ve şok edici, korkunç sonlar onlarca featuring bu 2008 remake için genişletilmiş. Elbette – – cesetler Oyuncular halsiz, intikamcı ruhlar, ölümcül gizemleri ve tam öteki ilkokul içinde iki ya da üç gruba bölünmüş ve tuzağa oldum dokuz ana karakter ve birkaç yan karakter kontrol altına almak. Onlar bir atmosferik 2B ortamında incelenmesi nesneleri ve bedenleri dolaşmak gibi, 50 yılı aşkın bir korku masalı açılmak başlar ve oyuncu seçimleri hikaye biter ve kimin aracılığıyla görmek için yaşar, hem nasıl belirler.
ANAHTAR ÖZELLİKLER
Son derece ayrıntılı Retro-Stil Grafik Atmosfer arttırmak için kullanılır
Hatta en güçlü yeni nesil sistem görüntüleyebilir çok daha kötü şeyler tasavvur oyuncu lider, Corpse Partisi, oyunun 16-bit tarzı 2D görseller hayal güçlerini harekete geçiren bir kasıtlı kesmek oluşturmanıza yardımcı ilk RPG Maker sonra modellenmiştir.

Sizin Kararlar Tüm Fark Yaratır Macera-Style Oyun
Bir nokta-ve-tıkla macera oyunu ve klasik bir JRPG sans savaşlar arasında bir haç gibi oynamak, Corpse Parti oyuncular iyice belirgin temelli hikayenin seyrini ve nihai sonuca değiştirerek, Göksel ana İlköğretim Okulu her geçen köşe keşfetmek için özgürlük verir üzerinde nerede karakterler gitmek ve ne yaptıklarını.

PC-Özel İçerik ile Bölüm Tabanlı Storytelling
masal oyunun PSP ™ sistemi ve Nintendo 3DS ™ sistemi meslektaşlarıyla farklı birden fazla uçlarının her ve çok sayıda sahneleri ile beş ana bölümden üzerinden anlatılır. Buna ek olarak, Corpse Partisi “Diş” hikaye PC münhasır retelling birisi olan dört ikramiye bölümleri vardır: Gölgeler Kitabı, klasik Corpse Parti macera tarzında eklenen içeriği ile yeniden.

Orijinal Japon Seslendirenler ve Karakter Sanat artı Metin Özelliği atla
Orijinal indie sesinden konuşulan Japon diyalog 5.000 ‘den fazla satır serisi gaziler için tanıdık karakterlerle yeni spin vererek, eylemi tamamlayacak attı. Buna ek olarak, orijinal PC münhasır karakter sanat tamamen sağlam ve her biten arayan özel oyuncular replays bir esinti yapmak için hızlı bir fast-forward fonksiyonu verilmiştir.

It All Started Oyun
remakes, sekeller, bölünme, fan oyunları, manga, anime, canlı-aksiyon drama dizisi ve daha fazlası, yanı sıra sayısız Corpse Parti esinlenen korku oyunları: İlki 2008 yılında yayımlanan, bu başlık bir Japonya’da Corpse Parti patlaması yol açtı aynı tarzda diğer indie geliştiriciler tarafından oluşturulan. Her şeyin nasıl başladığını görmeye gel, ve korku Görüldüğü olması gerekiyordu şekilde yaşayabilirsiniz …
TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 26 Nisan 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

  • OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8
  • Processor: 1.5 GHz
  • Memory: 512 MB RAM
  • Graphics: 64 MB VRAM, 3D accelerator compatible w/ DirectX 9.0c
  • DirectX: Version 9.0c
  • Storage: 4 GB available space
  • Sound Card: Compatible with DirectX 9.0c

 

Corpse Party indir BENZER İÇERİKLER
Corpse Party indir YAPILAN YORUMLAR