Cossacks 3 The Golden Age İndir – Full Türkçe

2
 

Cossacks 3 The Golden Age İndir – Full Türkçe Türkçe Yama
 

Cossacks 3 The Golden Age İndir – Full Türkçe
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Deluxe Content Cossacks 3 The Golden Age torrent indir

Türkçe dil desteği mevcut oyunumuz çok heyecan verici grafikleriyle sizleri büyülüyor içeriğin bir sürü sizi etkileyecek – tamamen yeni bir heyecan verici çok oyunculu gamemode “Tarihi Savaş”, ilgi çekici tek oyunculu senaryolar, şaşırtıcı kampanya, 2 yeni öngörülen ulus ve 5 yeni birime erken erişim, Ve tabiki 2 yeni şaşırtıcı parça!
Ana Özellikler:
“Tarihsel savaş” – 8 oyuncuya kadar katılmayı sağlayan yeni çok oyunculu gamemode. 8 büyüleyici ve geniş tarihi savaşlar, kadere meydan okumaya ve tarihi yeniden yazmak için hazır olan savaş ağalarını bekliyor.
“Oranien boven!” – yeni tarihsel kampanya. XVII. Yüzyılın büyük çatışmalarına katılan Hollanda Cumhuriyeti’ni en karanlık ve en parlak günlere götür.
Tek oyunculu senaryolar – dört yeni oyuncu oyunu: Dunkirk Kuşatması, Brezilya Savaşı, Karayip Savaşı ve Portekiz Restorasyon Savaşı.
İsviçre ve Piedmont – yeni güçlü ve güzel uluslar ve savaşa hazır tek ve çok oyunculu oyun modlarında banyo, oyuncuların şiddetle üst sıralarda yer alması için mücadele ediyorlardı.
Yeni benzersiz birimler – 5 yeni birim oyun stratejinizin miktarını daha da artıracaktır. İsviçre 17. yüzyıl Pikeman, Jaeger ve Mount Jaeger’a (eşsiz hussar’a) sahip olacaktı. Padre ve 18. yüzyıl Dragoon Piedmont’a katılırlardı.
Soundtrack – 2 yeni ses kayıtları, İsviçre ve Piedmont’a ithaf edilmiştir. Ulusal motiflerin epik ve pitoresk icrasını dinlerken ordularını zafere götür.
Dijital Deluxe sürümünün veya DLC sahiplerinin Piedmont’a ve İsviçre’ye 2 hafta özel erişim hakkı olurdu. Bu ilk dönemden sonra tüm oyuncular bu uluslarla oynamak mümkün olacaktı.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
   

Cossacks 3 The Golden Age İndir – Full Türkçe
   

Cossacks 3 The Golden Age İndir – Full Türkçe Full crack İndir
   

Cossacks 3 The Golden Age İndir – Full Türkçe MultiPlayer Yaması İndir
 
5.250
OYUN BILGILERI 6 ay önce eklendi
Cossacks 3 The Golden Age İndir – Full Türkçe

Tür: Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 3.35 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 25-08-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!