Cossacks 3 The Golden Age İndir – Full Türkçe

2
 

Cossacks 3 The Golden Age İndir – Full Türkçe Türkçe Yama
 

Cossacks 3 The Golden Age İndir – Full Türkçe
 

Deluxe Content Cossacks 3 The Golden Age torrent indir

Türkçe dil desteği mevcut oyunumuz çok heyecan verici grafikleriyle sizleri büyülüyor içeriğin bir sürü sizi etkileyecek – tamamen yeni bir heyecan verici çok oyunculu gamemode “Tarihi Savaş”, ilgi çekici tek oyunculu senaryolar, şaşırtıcı kampanya, 2 yeni öngörülen ulus ve 5 yeni birime erken erişim, Ve tabiki 2 yeni şaşırtıcı parça!
Ana Özellikler:
“Tarihsel savaş” – 8 oyuncuya kadar katılmayı sağlayan yeni çok oyunculu gamemode. 8 büyüleyici ve geniş tarihi savaşlar, kadere meydan okumaya ve tarihi yeniden yazmak için hazır olan savaş ağalarını bekliyor.
“Oranien boven!” – yeni tarihsel kampanya. XVII. Yüzyılın büyük çatışmalarına katılan Hollanda Cumhuriyeti’ni en karanlık ve en parlak günlere götür.
Tek oyunculu senaryolar – dört yeni oyuncu oyunu: Dunkirk Kuşatması, Brezilya Savaşı, Karayip Savaşı ve Portekiz Restorasyon Savaşı.
İsviçre ve Piedmont – yeni güçlü ve güzel uluslar ve savaşa hazır tek ve çok oyunculu oyun modlarında banyo, oyuncuların şiddetle üst sıralarda yer alması için mücadele ediyorlardı.
Yeni benzersiz birimler – 5 yeni birim oyun stratejinizin miktarını daha da artıracaktır. İsviçre 17. yüzyıl Pikeman, Jaeger ve Mount Jaeger’a (eşsiz hussar’a) sahip olacaktı. Padre ve 18. yüzyıl Dragoon Piedmont’a katılırlardı.
Soundtrack – 2 yeni ses kayıtları, İsviçre ve Piedmont’a ithaf edilmiştir. Ulusal motiflerin epik ve pitoresk icrasını dinlerken ordularını zafere götür.
Dijital Deluxe sürümünün veya DLC sahiplerinin Piedmont’a ve İsviçre’ye 2 hafta özel erişim hakkı olurdu. Bu ilk dönemden sonra tüm oyuncular bu uluslarla oynamak mümkün olacaktı.

   

Cossacks 3 The Golden Age İndir – Full Türkçe
   

Cossacks 3 The Golden Age İndir – Full Türkçe Full crack İndir
   

Cossacks 3 The Golden Age İndir – Full Türkçe MultiPlayer Yaması İndir
 
6.838
OYUN BILGILERI 10 ay önce eklendi
Cossacks 3 The Golden Age İndir – Full Türkçe

Tür: Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 3.35 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 25-08-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

BENZER OYUNLAR
Far Cry 5 İndir
213.819 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!