Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Crookz The Big Heist indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Crookz The Big Heist indir

Crookz The Big Heist indirBu 1970 ‘s var: Funk dönemi, kot pantolon ve disko yakıtlı Cumartesi geceleri alevlendi. Tüm hazcı yaşam biçimlerini finanse etmek – uzman hırsızlar bir çatlak ekibi en iyi takı zengin evlerine girmeye ve çalmaya onların birçok yeteneklerini kullanarak bir sanat forma büyük hırsızlık açın. İşte Luna Stone ‘ihanete biter ve parçalandı ekip olarak bilinen ünlü mücevher içeren Venedik’te kazançlı bir müze soygunu kadar olduğunu. Beş yıl sonra geriye kalan çete üyeleri hain eski yoldaşı karşı intikam için bir komplo ile tekrar bir araya – ama doğal olarak, kendi planı da onların hayal ötesinde onları zengin yapacak …

Crookz – Big Heist kaygan ve harika bir atmosfere sahip korkak 1970 ‘ayarlanmış bir taktik strateji oyunudur. Şık Heists ve soygun çizerek hırsız sanatını göstermek; algılama önlemek için casusluk ve hızlı düşünme kullanarak. Montaj ve işin önce ekibini dışarı kit ve en iyi şekilde planlayarak başarılı bir strateji uygulamak.
Özellikler
Farklı ve heyecanlı Tek oyuncu kampanya.
Renkli ve şık 70 ayarın 18 geniş misyonları.
Kadar altı oynanabilir karakterler ile hırsızlar çete özelleştirin. Lockpicker rötuşları sorumlu iken güçlü boksör, iyi bir balta adam yapar.
Gibi kamera kilitleyiciler, kloroform ya da patlayıcı: ayrıntılı araçları her şekilde ekibinizin dışarı Kit.
Yeni Heists kilidini ve diğer oyunculara karşı nihai yüksek puanlar için rekabet tarafından Challenge Mode sert koşullarda yeteneklerinizi test edin.
Benzersiz oynanış derinlemesine stratejisi ile hızlı düşünme karıştırır.

Crookz The Big Heist indir BENZER İÇERİKLER
Crookz The Big Heist indir YAPILAN YORUMLAR
Borsa Döviz Kurları