Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Crystal Rift indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Crystal Rift FULL indir

Crystal Rift torrent indir Kaderinizin Buna Bağlı Olduğu Aksiyoun Oyunlarından. Kristal Rift gibi Dungeon Master ve ızgara tabanlı hareketi ile seyirci ile Eye gibi klasik zindan oyun esinlenerek bir, Sanal Gerçeklik kulaklıklar için öncelikle geliştirilmiştir, aynı zamanda kulaklık olmayanlar için büyük bir deneyim.

Giderek gizemli yerlerde bir dizi oyuncu alır deneyimsel bir korku meydan oyun. Kristal Rift oyun birçok saat sağlamak için, benzersiz tarzı ve ayarları ile, bir üzerinde 30 seviyeleri ile piyasaya sürülecek. Oyuncu yavaş yavaş karanlık sırlarını keşfetmek ve daha önce gelmiş olanların yolunu izleyerek, keşif yoluyla anlatı ve hikaye ortaya çıkarır.

çözmek için diğer oyuncular için tamamen yeni maceralar ve zorlukları oluşturmak için Oyun Dungeon Düzenleyicisi’nde kullanın.

tam oyun 3 eylemler, 2 veya daha fazla saat her oluşacaktır. ilk hareket 2 gelecekteki eylemler yakında Erken Erişim mevcuttur.

ızgara tabanlı hareket, canavarlar, gizli oda, basınç plakaları, trapdoors, ateş topları, zorluklar, taktik ve daha fazlası ile tecrübe tarama klasik zindan.
İlk Sanal Gerçeklik için tasarlanan, bu da 2B mükemmel sunar, içine yalın ve görebileceğiniz ayrıntıları ile zengin bir sürükleyici 3D ortamı yol açar.
Eşsiz ve zorlayıcı bir hikaye ortamı, metin ve konuşma yoluyla anlattı
İsteğe bağlı Korku seviyesi, Kapalı, Normal veya Extreme
Hardcore Perma-ölüm dahil isteğe bağlı Zorluk düzeyleri
Bir Oyunda Editör, oluşturabilir, düzenleyebilir ve oyun içinde inşa haritaları paylaşabilir, herhangi bir harici alete gerek.

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 30 Mart 2016

DİKKAT: Gereksiz Spam Sitelerden Oyun indirmeyiniz. Google nin Bile farkında Olduğu KİMLİK HIRSIZLIĞI Yapan sitelerden Uzak Durunuz….

Crystal Rift indir BENZER İÇERİKLER
Crystal Rift indir YAPILAN YORUMLAR