Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Danganronpa 2 Goodbye Despair download

Danganronpa 2 Goodbye Despair indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Danganronpa 2 Goodbye Despair torrent indir

Jabberwock Adası – popüler bir turizm şehridir, Oyun şimdi ıssız ada yaşanan garip bir şekilde bozulmamış ada şehrinde gercekleşiyor. Sen ve elit Umut Tepe Akademisi’nde sınıf arkadaşlarınızla bir için süper sevimli öğretmen tarafından bu adaya getirilen “lovey-Dovey, kalp-zonklama okul gezisi.” Herkes Monokuma kadar … güneşte eğlenmek gibi görünüyor onun katil oyunu yeniden başlatmak için döner! karşılıklı öldürme bu adada sıkışıp, kaçış tek umut adanın sırlarını çözmede aittir. Ama uyardı bazen olması gerçeği, kendi umutsuzluk olabilir.

Temel Özellikler
Ölümcül Island Vibes: Cinayet, bu ada cenneti tuzağa konum kaçış tek yoludur. dost sınıf arkadaşları hindistancevizi gibi bırakarak başlamak gibi, ipuçları için her kanlı olayın, yem dalmaları gerekir ve sınıf arkadaşlarını röportaj fırsatı, motif ortaya çıkarmak için, ve her katil durumda arkasında anlamı olacak!

Kabile Konseyi: Onların sahte gerçekleri aşağı çekim ve gerçekten ne ortaya çıkarmak için kanıt kullanarak, Sınıf Deneme sırasında diğer öğrenciler ile tüm yeni MiniGames kafa kafaya gitmek gerekir. Ama dikkat! Bir öğrenci ikna ise, onlar bir-bir Rebuttal Showdown için size meydan ve argüman savunmak için zorlamak olacak!

Keenest Survival: dost arkadaşlarının argümanlar ile kanıtları Maç ve gerçekten doğruyu söylüyor kim olduğunu belirlemek. Eğer manzaraları bir şüpheli var sonra, zamanlama ve refleks tabanlı oyun sistemlerinin çeşitli tropikal ısı nihai gerçeği açığa çıkarma ve yaşam ile kaçış için bu kadar açmak!

Buhar Özellikleri: Buhar Ticaret Kartlar eklemek için planları ile Steam Başarımı ve buhar Cloud desteği

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 19 Nisan 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Danganronpa 2 Goodbye Despair indir YAPILAN YORUMLAR
Borsa Döviz Kurları