Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Danganronpa Trigger Happy Havoc indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Danganronpa Trigger Happy Havoc indir

Danganronpa Trigger Happy Havoc indir, Umut Tepe Akademi gelecek için umut Japonya’nın en iyi ve en parlak lise öğrencilerine-işaretleri ev sahipliği yapmaktadır. Makoto Naegi ve onun sınıf arkadaşları kendilerini Monokuma adında bir garip, cani küçük ayı kaprislerine dış dünyadan ve konu kesilmiş, okulda tutuklu bulunca Ama bu umut aniden ölür. O sınıf arkadaşını öldürüp ondan ile alabilirsiniz herkes birbirini, umut verici özgürlüğüne karşı öğrencileri koyar.
Bu Monokuma gerçekten kim olduğunu bulmak için size kalmış ve dünyanın alınan oldum neden kez biliyordu. Ama bazen için-gerçeği daha ölümcül bir şey yok ne isterseniz dikkatli olun …
Temel Özellikler
Günlük Yaşam, Ölümcül Yaşam: okul-açık-hapishanede sıkışıp, öğrenciler tek her diğerini öldürmekle vardır. Sen, her olayı araştırmak zorunda ipuçları aramak ve denemek ve her acımasız bir durumda altına almak için sınıf arkadaşlarına konuşacağım!
Mock Deneme: Eğer ileri geri şüpheliler ile devam ifadelerini diseksiyon ve yalanlarını ortaya çıkarmak için geri onlara kendi sözlerini ateş, ölümcül kelime oyunlarına meşgul olarak hain Monokuma yargıç, jüri ve cellat olarak hizmet vermektedir!
Popülarite Yarışması: kimin yaptığını anlamaya onlardan bilgi sıkma, her soruşturma için yanına sınıf arkadaşları Sway. Ve bunu yaptığınızda, gerçeği ortaya çıkarmak ve cildinizi kurtarmak için zamanlama ve refleks tabanlı oyun sistemlerinin çeşitli ısı turn up!
Buhar Özellikleri: Buhar Ticaret Kartlar eklemek için planları ile Steam Başarımı ve buhar Cloud destekler.

  • OS: Windows 7
  • Processor: 2.8 GHz Intel Core 2 Duo or better
  • Memory: 3 GB RAM
  • Graphics: OpenGL 3.2 or DirectX 9.0c compatible GPU with at least 1GB of VRAM
  • DirectX: Version 9.0c
  • Storage: 5 GB available space

 

Danganronpa Trigger Happy Havoc indir BENZER İÇERİKLER
Danganronpa Trigger Happy Havoc indir YAPILAN YORUMLAR