Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Dark_souls_3

Dark Souls III indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Dark Souls 3 pc 2016 torrent indir

Dark Souls 3 2016 pc indir, Dark Souls III Çıkış Tarihi Kesinleşti. Bununla birlikte 12 Nisan tarihinde, Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Avrupa’da satışa sunulacak, Software geliştirici yeni bir oyun videosu ile YouTube kanalı güncelledi.

Başlığı bakılırsa, video Bu hafta Sony’nin PlayStation Deneyim olay bir başlangıç ​​için ayarlanmış gibi görünüyor ama biraz erken çevrimiçi ortaya çıkmıştır. Daha önce görülmemiş alanları ve düşman türleri bir dizi kapsüller. Eylem bir oyuncu büyük bir kale gibi yapıya doğru bir yol boyunca çalışan ile başlar. Uzak bir dev tarafından atılan sanki dev mızraklar bir kaç adım, ayaklarının iniş başlar.

Daha sonra video bir ağaç aniden etrafında döner ve bir mamut patron olur gibi, başlangıçta göründüğünü açık bir avlu alanının, bir göz verilen konum. Bu oyuncuyu ezerek, arena etrafında ayak ve inç stomps. Bir açıkçası, iğrenç görünümlü, etkileyici ve bir şey. Biz yağma olmaz sonuna doğru bir Quintessentially Karanlık Ruhlar an da var. İkinci, daha sinematik trailer de yayınlandı ve aşağıda izlemek için mevcut değil.

Bandai Namco da Koleksiyoner ve Gündüz bölgelere göre farklı içeriğe sahip oyun biri sürümleri, detaylı etti. Her versiyonunda Detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Gün Bir Sürümü (US) – 59,99 $

Karanlık Ruhlar 3 yazılım
Prima Başlangıç ​​Kılavuzu
Resmi soundtrack
Özel O-Kol paketleme
Collector Edition (US) – 129,99 $

Karanlık Ruhlar 3 yazılım
Prima Başlangıç ​​Kılavuzu
Resmi soundtrack
Resmi sanat kitabı
Kumaş oyunu haritası
10 “Red Knight Heykeli
Koleksiyoner kutusu

Dark Souls III indir BENZER İÇERİKLER
Dark Souls III indir YAPILAN YORUMLAR
Borsa Döviz Kurları