Day of Tentacle Remastered indir

0
   

Day of Tentacle Remastered indir Türkçe Yama
 

Day of Tentacle Remastered indir - Full PC Türkçe
   

Day of Tentacle Remastered 2016 FULL indir

Day of Tentacle Remastered torrent indir Dr Fred mutasyona uğramış mor TENLİ dünyayı ele geçirmek üzeredir ve sadece onu tek kişi durdura bilir. Başlangıçta Manyak Mansion kırma Ron Gilbert yere bir devamı olarak 1993 yılında LucasArts tarafından yayımlanan, Tentacle Günü üç olası arkadaş almaktan mor dokunaç mutasyona uğramış bir kötülük önlemek için birlikte çalıştığı bir bükme zihin, zaman yolculuğu, karikatür bulmaca macera oyunu dünyada!

Şimdi, yirmi yıl sonra, Tentacle Günü geri remastered ses, müzik ve özgün 90s pazarlama cümle olarak tanımlanan ses efektleri ile (tüm yeni elle çizilmiş, yüksek çözünürlüklü sanat özellikleri bir remastered baskısında olduğunu ‘maskara!’ ).

Oyuncular, klasik ve remastered modları arasında ileri ve geri geçiş ve mix ve onların gönlüne maç ses, grafik ve kullanıcı arayüzü edebiliyoruz. Biz de bir kavram sanat tarayıcısı dahil, ve oyunun orijinal yaratıcıları Tim Schafer, Dave Grossman, Larry Ahern, Peter Chan, Peter McConnell ve Clint Bajakian bir yorum parça kaydettik.

Tentacle Günü Tim Schafer eş proje kurşun gibi ilk oyun ve bir çok sevilen kült klasik oldu! Bu özel sürüm sevgiyle restore edilmiş ve sadece oyunun orijinal yaratıcıları içeren gelebilir özen ve dikkat ile Remade olmuştur.

 

Day of Tentacle Remastered indir
 

Day of Tentacle Remastered indir Full crack İndir
         

Day of Tentacle Remastered indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Day of Tentacle Remastered indir - Full PC Türkçe
 
872
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
Day of Tentacle Remastered indir

Tür: Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2,32 GB

Crack: -GOG

Tarih: 22-03-2016

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!