Daylight

0
   

Daylight Türkçe Yama
 

Daylight - Full PC Türkçe
   

Blacklight Retribution isimli Free to Play FPS oyunu ile hayli ses getiren Zombie Studios, Unreal Engine 4 grafik motoruyla geliştirilen korku oyunu Daylight’ı çıkardı.

Oyun bilincini kaybetmiş bir kadının gözlerini terk edilmiş bir akıl hastanesinde açmasıyla başlıyor. Karanlık odalarda ilerlemek için kullanacağımız tek ışık, cep telefonumuzun ışığı olacak. Oyunu oynayan her oyuncu için farklı bir deneyim vadeden yapımda, her oyun içinde oda dizilimleri farklı olacak. Oyuncu, hikayeyi gün yüzüne çıkarmak için odalarda bulunan ipuçlarını keşfetmeye mecbur hale getirilmiş. Hikaye ile bağdaştırılacak pek çok döküman oyun alanına serpiştirilmiş.

Oynanışı yarım saat süren oyunun en büyük özelliği yukarıda belirttiğimiz “farklı oyuncular, farklı dökümanlar ve farklı hikaye parçaları” oluyor. Böylece oyuncu her oynayışında farklı bilgilere kavuşacak ve hikaye biraz daha açığa çıkacak. Her oyuncu için farklı bir hikaye parçası ortaya çıkacak. Son dönemde bazı korku oyunlarında uygulanan oyuncuyu çaresiz bırakma taktiğini uygulayan oyunda herhangi bir silah sahibi olamayacağız. Bu konuda cep telefonu tek dayanağımız olarak öne çıkıyor. Sadece ışık değil video kamerası ve pusulasını da etkin biçimde kullandığımız telefonumuz bu sayede garip mahlukların yerini belirlememizi sağlayacak.

Steam üzerinden satışa çıkacak Daylight’ın 20$ altında bir fiyat etiketiyle sunulacağı bildiriliyor. Devamında ise yeni bölümlerle oyun desteklenecek.

Yapımcılar Unreal Engine 4’ün özellikle gerçek zamanlı dinamik ışıklandırma özelliğinden son derece memnun kalmışlar. Bu motoru ilk kullanan yapımlardan biri olduğunu düşünürsek, hiç de fena durmuyor.

 

Daylight
 

Daylight Full crack İndir
         

Daylight Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Daylight - Full PC Türkçe
 
2.523
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
Daylight

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2.39 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 29 Nisan 2014

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!