Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

DeadTruth The Dark Path Ahead İndir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

DeadTruth The Dark Path Ahead İndir – Full

DeadTruth The Dark Path Ahead İndir – FullDeadTruth karanlık ve gizemli sırlarla dolu, karmaşık ve duygusal bir öykü içeren epizodik, birinci şahıs korku macerasıdır. DeadTruth: Dark Path Ahead, DeadTruth serisinin ilk bölümüdür.
Özet:

Michael Anderson adında, sevdiklerini kaybeden bir hayat oynuyorsun, en kötü kabusu haline dönüyorsun. Hem ebeveynleri hem de karısı trajik olaylarla kaybedilmesine rağmen, bir başka yeni trajedi, Michael’ın kardeşi Lusifer’in hayatını gizemli şekilde yitirmesine neden oldu. Korkunç ölümlerin sinsice dolanı, Michael’ı uyuşturucu kullanma karanlık izine götürdü. Michael, kaybolma ve hüznün dinlenmemesi terörüyle sürekli çevrili olmasına rağmen, içerideki bıraktığı tek umut kıvılcımı buluyor ve kayıp kardeşini bulmak ve korkunç kazanın gerçeğini ortaya çıkarmak için bilinmeyenleri içine atıyor. Fakat daha da ileri giderse Karanlığa girer, geride bıraktığı hayat şansının o kadar yavaşladığını fark eder o gölgeye girdiği andan yavaşça soldu, yavaş yavaş gölgeye dönüşmeye başladı.

Bilinmeyen kişiye girmeye hazır mısınız?
Özellikler:

Zorlukları çözerek bulmaca: Bulmaca benzeri tarzda Korku macera oyunu. Oyun boyunca oyuncuya meydan okumak için.
Çevresel ses sistemi Farklı ortamların sesleri atmosfere katkıda bulunur ve oyuncunun korkutucu ipuçlarını verir.
Yüksek kaliteli çevre: Detay, soğuk ortam ve gerginlik ile AAA kalite grafikler.
Sofistike müzik ve sesler.
Zorlayıcı ve detaylı öykü: Oyun boyunca kardeşinizin gizemli kaybolmasıyla ilgili soruların cevaplarını bulma. Geçmişteki ana karakterlerin zavallı yanılgıları.
İnteraktif ortamlar: Nesnelerle etkileşim kurabilirsiniz! Basit bir sürükleme ve bırakma arabirimi aracılığıyla nesneleri kaldırın ve hareket ettirin.
Dikkat:

DeadTruth şiddet, uyuşturucu kullanımı, gore ve güçlü bir dil içerir.

DeadTruth The Dark Path Ahead İndir – Full BENZER İÇERİKLER
DeadTruth The Dark Path Ahead İndir – Full YAPILAN YORUMLAR