Death Point İndir – Full

0
 

Death Point İndir – Full Türkçe Yama
 

Death Point İndir – Full
 

Death Point torrent indir

Death Point 2017 aksiyon severler icin güzel bir oyun. İlk bakışta, sıkı seviyelerde ve çeşitli görevlerle sıkı sıkıya çalışan neredeyse geleneksel oyunlara kavuşursunuz. Bunun yerine kendinizi ana karakterle tamamen ilişkilendirerek farklı bir dünyaya dalmış oluyorsunuz. “Labirentte hedef atmak” aniden, amaçlarla ve anlamla ayrıntılarla dolaşan, sürükleyici bir hikayeye dönüşür. Hayatının en güzel anında kanatları altına alamadığınız karakter canlanıyor ve kendisinden kurtulmasına yardımcı oluyor, başınızdaki gizemli bir sesle gizemi çözecek ve küçük maceranızı bir gerilim filmi haline getirecek . Yeraltı cezaevindeki hücreden çıkmanız, garip bir şehrin sokaklarında yürümeniz, harabeye dönmüş bir mezarlığa gitmeniz ve neredeyse gökyüzüne çıkmadan önce yerden olması gerekecek. İsteyen her zaman bulur, ancak bu konuda mutlu olacak mı? Bunun gibi masalların gerçek olaylara dayandığını söylüyorlar. Bizim durumumuzda, bu gelecekteki olaylara dayanacaktır.
Hayret etmeye hazırlanın.

 

Grubunuzdan sadece iki kişi hayatta kaldı: sizi (aracı) ve o (operatör). Düşmanın topraklarında bir yerde bloke edildi, bir cezaevinde uyanırken, hayatta kaldınız, ancak intikam almaya kararlıydınız. Geri sayım başladı. Elimasyon sensörleri kafalarınızın arasında zaten dolaşıyor. Misyon başarısı ve geleceğiniz sadece size bağlı. Tek yapmanız gereken kızı bulmak ve Evac’ı çağırmaktır. Acele et!

 

Adımlarla çeşitli zıtlıklar (zombi dahil!) Başarıyla ortadan kaldırmak için yem kullanarak saldırı planlayın. Düşman ateşinden fark edilmeden geçip gizlenmek için barınaklarda saklanın. Düşmanlarınız sessizce bir sayıyı azaltmak için susturucuyla birlikte silah kullanın.

 

Eğer kuşatma kullanılıyorsa çeşitli taktikler vardır. Konteynerlerde ve durumlarda saldırıları gizle. Bir şişe veya flaş patlama el bombası atan dikkatlileri dikkatle çizin. Fark edilmeden geçmek için duman bombaları kullanın.

 

Hayatta kalmak için, istediğiniz susturucu, atış tabancası, UZI silahı, kara mayını ve diğer birçok silahı kullanabilirsiniz.

 

∙ 10 bölümde episodik hikaye – şimdi tüm bölümler!
∙ Tek oyunculu oyunun ilginç zorluklarıyla 12 saate kadar oyun
∙ Geniş silah, silah ve alet yelpazesi
∙ Düşük PC sistem gereksinimleri
∙ Her yerin yetkili ve doğru bir şekilde hazırlanması.
∙ Yüksek kaliteli ve şık HD grafikleri
∙ Görev geçişinde değişiklikler
∙ Hikayeyi büyüterek
∙ Dinamik oyun

   

Death Point İndir – Full
   

Death Point İndir – Full Full crack İndir
   

Death Point İndir – Full MultiPlayer Yaması İndir
 
2.401
OYUN BILGILERI 10 ay önce eklendi
Death Point İndir – Full

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları, Hayatta Kalma Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1.61 GB

Crack: HI2U

Tarih: 04-09-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: Türkçe Desteklenmiyor İngilizce Rusça

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!