Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Defragmented indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Defragmented indir

Defragmented indirBirleştirilmiş bir yıldırım hızlı cyberpunk aksiyon RPG. stratejik mücadele, benzersiz karakter sınıfları ve darbeli synth müziği ile evrim geleceği için bir güç mücadelesi çözmek. Yeni Dünya, Bad Blood – Metropolis hoş geldiniz.
Yeni Dünya, Kötü Kan: Metropolis neon şehri keşfedin ve duvarları içinde pusuda komplolar ortaya çıkarmak. Müze küratörler, kötü niyetli polis ajanları ve hayırsever bilim adamları, dünya görüşlerini uygulamak için mücadele … ama kim güvenebilirsiniz?
RPG karakter ilerleme: Üç farklı çekim yaparken sınıflar, yağma gibi oynayın ve yıldırım hızıyla tekrarlayın. Çoklu yetenek ağaçları oyuncuların zorlu bir oyun sonu için kişisel karakterleri zanaat sağlar.
Süper mücadele hızlı tempolu: Sağlık noktaları birleştirilmiş değerli vardır! Oyuncular vaktinden ataklarını planlamak gerekir. benzersiz sınıf becerileri ve madde loadouts yararlanabilir ya da kesin ölüm buluşuyor.
Synthwave film müziği: Darbe vurma elektronik müzisyenler çeşitli bir grup atım. Kan Dragon, Hattı Miami 2 ve orijinal birleştirilmiş müzik: KUNG FURY, Far Cry 3 gibi eserlerinden sanatçıları yer alıyor.
Usul yağma ve muharebe: prosedür oluşturulan fütüristik silah ve araçlar toplayın. Düşmanlar stratejileri geçmek için oyuncular zorlayarak, onların silahları bir seviyede tekrar her zaman değişir.
Yok edilebilir ortamlar: Entropolis sabit değildir. Hareket halindeyken oyuncular ve düşman tutmak – Taktik kapak aracılığıyla vuruldu üzerinde çaldı ve ayrı şişmiş olabilir

  • OS: Windows XP
  • Processor: Intel Core 2 Duo
  • Memory: 1 GB RAM
  • Graphics: Intel Core HD 4000
  • Storage: 3 GB available space

 

Defragmented indir BENZER İÇERİKLER
Defragmented indir YAPILAN YORUMLAR