Delta Force Task Force Dagger torrent indir

0
   

Delta Force Task Force Dagger torrent indir Türkçe Yama
 

Delta Force Task Force Dagger torrent indir - Full PC Türkçe
   

Merhaba;
Torrent-oyunindir.com takipci dostlarımız biraz nostalji yapalım dedik vee size Delta Force Task Force Dagger oyununu paylaşıyoruz. iyi oyunlar :))

Oyunumuzun konusu diğer seridekiler gibi aynıdır. Dünya barışını sağlamak ve bunu bozmak isteyen teröristleri ortadan kaldırmak. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet güzeldir. Daha fazla uzatmadan oyunumuzun içeriğine geçelim.

Delta Force Task Force Dagger oyununda Novalogic, Voxel Engine ismini bir grafik motoru kullanılmış. Bu sayade 500 metre ileride dağda pusuya yatmış bir teröristi görebilir, ona göre önlemlerinizi alabilirsiniz. Bu oyunumuda delta force 3’e yeni eklenen hiçbir teklonoloji bulunmamaktadır. Fakat oyunumuza biraz daha heyacan katabilmek için Pakistan sınırından geçmek isteyen teröristlere karşı havadan ve karadan harekat düzenleyebilirsiniz.

Oyunumuza 25 tane Afgan görevi, 10 tane farklı tipte özel harekat timi, 30 tane silah eklenmiş. Ayrıca Task Force Dagger serisinde oyunumuza 10 yeni harita daha eklemiş. Oyun genel hatlarıyla Delta Force 3 benzetilmiş.

Delta Force Task Force Dagger

Yukarıda da değindiğimiz gibi Delta Force Task Force Dagger oyununun grafikleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmış. Oyundaki en küçük ayrıntıyı bile görüp önlemlerinizi alabilirsiniz. Ses efektleri ise grafikler de olduğu gibi başarılıdır.

Sonuç olarak Delta Force serisinden hoşlanan ziyaretçilerimiz Delta Force Task Force Dagger oyununu deniyebilir. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde düzenlenmiştir.

 

Delta Force Task Force Dagger torrent indir
 

Delta Force Task Force Dagger torrent indir Full crack İndir
         

Delta Force Task Force Dagger torrent indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Delta Force Task Force Dagger torrent indir - Full PC Türkçe
 
8.060
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
BENZER OYUNLAR
Call of Duty WWII İndir
106.755 bakılma
Far Cry 5 İndir
31.471 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!