DEMONS AGE İndir – Türkçe

0
 

DEMONS AGE İndir – Türkçe Türkçe Yama
 

DEMONS AGE İndir – Türkçe
 

DEMONS AGE torrentle indir

EMONS AGE, modern grafikler ve çekici bir atmosfere sahip, klasik bir sıra tabanlı rol yapma oyununun özelliklerini bir araya getiren yepyeni bir ünvan.

Oyuncular, bir süre göreli sessizlikten sonra Şeytanlar tarafından taşan Moragonya dünyasına dalacaklar. Toprağı gezmek ve İblis ayaklanması ile efsanevi Karanlık Lordu Vazuhr’ı yeniden canlandırmaya çalışan gizemli bir mezhep arasındaki ilişkiyi keşfetmek onlar için kalmıştır.

Farklı ırklardan ve sınıflardan 16 suçlu arasından birini seçin ve parti oluşturmak için benzer fikirli maceraperestler kiralamanız, gizemli kalıntıları keşfetmeniz ve eski kötülük güçleriyle savaşmanız için klasik bir dönüş tabanlı muharip stilde bir heyecan verici bir macera yaşayın.
Moragon’un tehlikeli topraklarında karşılaşacağınız zorlu savaşlarla savaşmak için kendinizi ve partinizi hazırlamak için yeni ve daha iyi donanımlar keşfedin veya satın alın.
Ama dikkat et. Tehlike düşündüğünüzden daha yakın olabilir, çünkü bir adam maceraperest seçerken bir yanlış karar müttefikleri düşman haline getirebilir.

   

DEMONS AGE İndir – Türkçe
   

DEMONS AGE İndir – Türkçe Full crack İndir
   

DEMONS AGE İndir – Türkçe MultiPlayer Yaması İndir
 
9.397
OYUN BILGILERI 10 ay önce eklendi
DEMONS AGE İndir – Türkçe

Tür: Macera Oyunları, RPG Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2.71 GB

Crack: CODEX

Tarih: 08-12-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: Türkçe (Desteklenmiyor), İngilizce, Rusça, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Korece, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!