Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Detention PC İndir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Detention PC İndir – Full

Detention PC İndir – Full Uzak bir dağlık bölgede bulunan Greenwood lisesi, iki öğrenci kendini tuzak ve savunmasız buluyor. Bir zamanlar bildikleri yer, rahatsız edici yollarla, kötü yaratıklar tarafından avlanmış olarak değişti. Kaçmak için uğursuz cisimler ve bulmaca dolu gizemli kampüsünü keşfetmelidirler. Bu tehdit altında olan ortamda nasıl hayatta kalacaklar? Tek parça olarak güvenliğe dönebilirler mi?

Sıkıyönetim Yasası uyarınca 1960’lı yıllarda Tayvan’da kurgusal bir dünyada yaşanan Ayakta kalma, hikayeye dayalı atmosferik korku, oyunlarda nadiren kullanılan Doğu Asyalı unsurları bir araya getirdi. Taoizm, Budizm, Çin mitolojisi, oyun yerel Tayvanlı kültürel referansları kullanarak benzersiz ve korkunç bir hikaye anlatıyor.

Bu 2D atmosferik korku yan kaydıraçında, oyuncular ana karakterleri klasik bir noktada gezinirken, kötülüklerin bulunduğu bir lise öğrenmek için modaya tıklayın. Öfkeli canavarlardan saklanırken, öbür dünyadaki odalarda etkileşim için kalem bulacaksınız. Ve daha gizemleri ortaya çıktıkça, lanetli bir okulun karanlık geçmişi sonunda ortaya çıkacak.

Omurgalı soğutma atmosferi ile 2D atmosferik korku.
Kurtarmaya yönelik oyun ve bulmaca çözme deneyimi
Eşsiz Tayvanlı / Doğu kültürel referansları.
Elektronik, Lo-Fi ve Rock’u geleneksel Asya aletleri ile kaynaştıran orijinal ses parçaları.
Eşsiz ve çekici grafikler.
Çoklu dil desteği. (İngilizce, Çince dahil)
Mac, Windows ve Linux desteği

Detention PC İndir – Full BENZER İÇERİKLER
Detention PC İndir – Full YAPILAN YORUMLAR