Devil May Cry 4 Special Edition indir

0
 

Devil May Cry 4 Special Edition indir Türkçe Yama
 

Devil May Cry 4 Special Edition indir
 

Devil May Cry 4 Special Edition indir

Devil May Cry 4 Special Edition indir4, şut-hit şık aksiyon oyunu nihai sürümünü May Cry Devil Special Edition bir beş oynanabilir karakterler kontrolünü elinize alın!

Devil May Cry 4 gotik doğaüstü dünyada oyunculara immerses nerede tanıdık bir kahraman, yeni bir kahramanı çatışmalar. Yeni lider adam, Nero gibi, oyuncular benzersiz yeni bir oyun mekanik kullanarak inanılmaz saldırılar ve non-stop tarak, onun güçlü “Şeytan Bringer” kolu açığa olacaktır.

Uzak bir ülkede kıyısında Fortuna kale kasaba yatıyor. Bu Kılıç Sipariş olarak bilinen grup gizemli bir din uygulamaları burada. Onlar tanrı olarak insanları korumak için savaşan iblis savaşçı Sparda, saygı ve tüm iblislerin imha kararlıyız. Nero, Sipariş genç bir şövalye, Dante, Kılıç Nişanı başkanı öldürüldü gizemli suikastçı bulmakla görevlendirilmiştir. Aynı zamanda, daha iblisler kent genelinde görünmeye başlar. Nero yakında Dante’nin görünümü gerekçesini ve Kılıç Nişanı niyetleri arkasındaki gerçeği keşfetmek için gelecektir.
Özellikler
ÜÇ Yeni oynanabilir karakterler
Onun hamle usta olarak görmüş gaziler daha becerilerini keskinleştirmek olurken gelenler güvenle oynayabilir Vergil, güçlü, henüz teknik karakterdir. Tüm beceri düzeyleri için harika!
Lady, ilk oynanabilir görünüm, uzun mesafe, güçlü saldırılar konusunda uzmanlaşmıştır. Kalina Ann roketatar, bir filika tel ve müthiş silah kullanarak çeşitli, o lütuf ve kolaylıkla mücadele edebilirsiniz.
Trish kombinasyonları geniş bir yelpazede gerçekleştirmek için şeytani kılıcı Sparda kullanır. Sparda Hatta ev içi ve saldırı düşman özerk Trish tandem mücadele ederken!

Efsanevi The Dark Knight Modu
Ekstra zorluk ve maksimum memnuniyeti için aynı anda düşman büyük bir sayı savaşın!

Rafine Oynanış
Küçük ayarlamalar oyun temposunu artırmak, yeni ve geri dönen her iki oyuncu için daha iyi bir deneyim sağlamak için yapılmıştır.

Özellikler dönen
Silah ve kılıç İmza harmanı
Derin kombo sistemi düşmanlarının şık gönderilmesini ödüllendiriyor
Silah Farklı seti ve tüm karakterler için hamle

   

Devil May Cry 4 Special Edition indir
   

Devil May Cry 4 Special Edition indir Full crack İndir
   

Devil May Cry 4 Special Edition indir MultiPlayer Yaması İndir
 
9.769
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
Devil May Cry 4 Special Edition indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları, Korku Oyunları

Platform: PC

Boyut: 20 GB

Crack: CODEX

Tarih: 24-05-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!