Diluvion PC İndir – Full

0
 

Diluvion PC İndir – Full Türkçe Yama
 

Diluvion PC İndir – Full
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Diluvion indir

Yüzyıllar önce meydana gelen Büyük Taşkınla derin okyanuslara zorlanan insanlık, artık kırılmaz bir buz tabakasının altına sıkışarak yaşar ve hayatlarının geçmesi kirli bir iple asılır. Bununla birlikte, azim için eğilimleri güçlüdür ve farklı krallıklar, dinler ve kültürlerle yeni bir uygarlık ortaya çıkmıştır. Kaderin bir bükülmesiyle, bir denizaltı kaptanı arıyor, ilk alt bölümünüze emir vermekten onur duyuyoruz. Komutanızda cesur bir ekip ile, şimdi insanlığın en büyük sırrını keşfetmek için bir arayış içinde bilinmeyenin içine girdiniz.

Bu güzel sulanan dünyada derinliklerin tehlikelerini keşfedin ve anlatılmamış zenginlikleri ve ihtişamı ortaya çıkarın. Birçok benzersiz kasabada medeniyet kalıntılarını keşfetmek ve yerel bilgi, ticaret hikayeleri ve hazineyi öğrenmek ve mürettebat yeni üyeler kiralamak.

Derin bir yükseltme sistemi kullanarak oyunun 9 benzersiz pilot denizaltısının her birini sürekli olarak geliştirin ve yeni alanlara erişin ve yağmalayın. Derinin tehlikelerinden kurtulmanıza ve kendi benzersiz ekibinizi sizinle birlikte cesaretlendirmek için çeşitli top ve torpidolar keşfedin. İster sessiz bir avcı olarak ya da korkunç bir dreadnought olarak silah oynamak isteyin, mürettebat üyelerinizi ve silahlarınızı oyun tarzınıza uyacak şekilde ayarlayın.
Oyun Özellikleri:
Keşfedecek Güzel bir Sualtı Dünyası: Her biri kendi fraksiyonları, yerel hikayeleri ve daha fazlasıyla keşfetmek için üç büyük ve güzel hazırlanmış açık deniz bölgesi
2D ve 3D Grafikler ile Yenilikçi Kombinasyon: Denizaltısınızda gezinirken güzel bir şekilde oluşturulmuş 3D grafiklerdeki derin gizemi deneyimleyin ve şehirleri ve şehirleri keşfederken titizlikle elle boyanmış 2B grafiklere geçin.
Gerçek Zamanlı Denizaltı Savaş Heyecanı: Diğer denizaltılar ve ölümcül korkunç yaratıklar ile ölüm ya da ölüm ateşi çatışmalarına girmek için sualtı silahlarının cephaneliğinden yararlanın
Mürettebat İstihdamı: Farklı Helmsmen, Gunners ve Sonar Teknisyenlerinin işe alınmasıyla birlikte kendi özgün ekibinizi toplayın. Savaş ve keşif akışını değiştirmek için özel yeteneklerinden ve kişiliklerinden yararlanın.
Yükseltilebilir Denizaltılar: Savaş dalgasını önemli ölçüde değiştirebilecek yeni silahlar edinerek teknenizi sürekli geliştirin.
9 Pilot Submarines: Dünyanın her birinde kendi hisleri, güçlü yönleri ve zayıf yönleri bulunan 9 benzersiz pilot denize inen denizaltıyı ortaya çıkarmak için keşfedebilirsiniz.
Kaynak Yönetimi: Bu dünya, kalplerin zayıflaması için değil, çünkü kaynaklar sınırlıdır ve sağkalım sürekli bir savaştır. Mürettebatınızı canlı tutmak ve denizdeki tehlikeleri aşmak isterseniz, gıda kaynakları ve oksijen düzeylerini etkin bir şekilde yönetmeniz gerekecek
Yükseltilebilir Ev Üssü: Tüm beklemedeki mürettebat üyelerinizin ve denizaltılarınıza ev sahipliği yapmak için kendi tesislerinizi inşa edin ve büyütün. Ünlü şahsiyetinizi ve servetinizi arttırmak için üssünüzü yükseltin; çünkü yükseltilmiş üsler, nadir bulunan eşyalar ve tanınmış denizcilerin patronları gibi değerli fırsatları barındırabilir.
Ele geçirme Sistemi: Dünyayı bulmak için nadir görülen yağma ve gizli görevlerle doldurulur …. Özellikle dayak yoldan girişim yapmaya cesaret edenler için
Dehşet verici Sualtı Düşmanları: Dünyayı keşfedin ve cesaretinizi dev deniz yaratıkları ve gizemli denizaltı anormallikleriyle test edin!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Diluvion PC İndir – Full
 

Diluvion PC İndir – Full Full crack İndir
       

Diluvion PC İndir – Full Oyun Hakkında YORUM ve Düşüncelerinizi Bizimle PAYLAŞIN

  
350
OYUN BILGILERI 7 ay önce eklendi
Diluvion PC İndir – Full

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları, RPG Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2.13 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 03-02-2017

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
  • Ahmet

    bu oyunda çok güzel

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!