Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

DiRT Rally pc indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

DiRT Rally pc indir

DiRT Rally torrent indir
2016 pc Yarış oyunları severlerin Codemasters tarafından yaptırılan ve yol DiRT toplum tarafından üzerinde 60 milyon mil test DiRT Ralli nihai ralli deneyimdir. Şunu bilmek iken arabadan her şeyi sıkmak amaçlayan, sen aşırı hızda tehlikeli, dalgalı yollar boyunca fırlatmak gibi senin duyguların kontrolü kalmaya çalışırken bu anlamda – Başka hiçbir oyun gibi benzersiz miting kılan özünü kilitlenme onarılamaz senin sahne süresini zarar verebilir.

Eğer böyle kar, buz, asfalt ve kir gibi ortamlarda bir dizi gibi farklı yüzeyleri boyunca kontrol kenarında yarış her aşaması testler farklı, Hava değişik türde mücadele. Araba yıpratma uğrar gibi, size özel ralli ekibi zaman sınırlı onarımlar ile rekabet sizi tutmaya çalışır iken mekanik hasar hesaba gerek. Hiç-zor mükemmel vadede bu kovalayan, co-pilot güven olarak Aşamaları birlikte dize ve her ralli konsantrasyonu ve beceri bir maraton gibi sınav olur.

DiRT Ralli de resmen hem de, sen serinin bazı en sevilen devreleri diğer sürücülerle boya ticaret gibi dünyanın en hızlı off-road araçların bazıları nefes nefese, yüksek hızda heyecan yaşamaya izin Dünya Ralli-Kros içeriği lisanslı içerir singleplayer ve yüksek yoğunluklu çok oyunculu yarışlar.

• ICONIC RALLİ ARABALAR – Ralli doğru araçları, doğru strateji ve doğru ekibe sahip ilgili. DiRT Ralli bunların hepsi var. Bu oyuncuların istedikleri arabalar ve onlar yarış yüzeyler için en mantıklı olanları temsil eden günümüz kadar yesteryear en ikonik ve ilgili araçların 39 sahiptir.

• 70 üzerinde aşamalarında ALTI MASİF mitinglerinin – ormanlar Sarma yolları, Öldüren Cazibe yamaçlarda ve dar dağ yolları bu sizi ve önümüzdeki yolun karşı arabanızı hepsi hakkında ne vardır devre dışı bırakır. Galler çamurlu yolları, Yunanistan tozlu yollar ve Monte Carlo buzlu asfalt baş. Pikes Peak efsanevi hillclimb, İsveç karlı heyecan ve Finlandiya epik sahne üzerine atın. DiRT Ralli senin sinir test etmek ve hislerinizi memnun etmek ikonik yerleri vardır.

• RESMİ FIA DÜNYA Ralli-Kros İÇERİĞİ – Lydden Hill, Holjes ve Hell yarışı en hızlı off-road arabaları altı izler ve yüksek yoğunlukta arkadaşlarınız, bumper-to-bumper çok oyunculu yarış almak.

• YÜKSELTME, ONARIM, AYAR VE AYAR – Böyle tamirat, yükseltmeleri ve kurulum ve senin ralli deneyimi zengin ve stratejik boyut eklemek ayar gibi unsurları – DiRT Ralli sürüş ötesindeki alanlarda derinlik sunuyor.

• ZOR, VAZGEÇİLMEZ TAŞIMA MODEL – daha önce ulaşamamış gerçekçilik seviyesine off-road yarış çekmek için, Codemasters tamamen DIRT Rally fiziksel simülasyon yeniden etmiştir. Yeterince bu yüzeylerin değişen genelinde yarış nasıl hissettiğini yakalamak için, Codemasters ekibi diferansiyel, süspansiyon, motor haritalama ve turbo modelleme için yepyeni modeller yarattı. Codemasters ayrıca gevşek yüzeyler yanal, sürgülü köşeleri etrafında kayma tamamen yeni bir fikir oluşturma sırasında tekerlekleri altında toplamak şeklini model vardır. Bu yeni fiziksel simülasyon araçların zorlayıcı seçimi karakterini yanı sıra oyunun yüksek sadakat yarış yüzeylerin nüansları taşıma aktarıyor.

• TAKIM YÖNETİMİ – Kiralama ve araba farklı bölümleri için tamir sürelerini geliştirerek, farklı becerilere sahip olacaktır kime, her senin mürettebat ateş. Onlar deneyim kazanmak ve olaylar performansınızı artırmak için bir ekip olarak birlikte çalışmak olarak onlara yeni beceriler öğretmek.

• RACENET LİG DESTEK – Arkadaşlarınızla birlikte alın ve kendi yarış lig çalıştırın. Üyelik veya sınırsız ligleri oluşturmak ve istediğiniz ne zaman ve nasıl onları çalıştırmak.

• GÜNLÜK, HAFTALIK VE AYLIK RACENET ZORLUKLAR – Bu bir günlük bir dizi tüm DiRT topluluk karşı sensin, hafta süren ve ay süren zorluklar araç ve ekip geliştirmek için oyun kredi kazanmak için.

FİX GÜNCEL CRACK İNDİR

DiRT Rally pc indir BENZER İÇERİKLER
DiRT Rally pc indir YAPILAN YORUMLAR