Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Dishonored Game of The Year Edition indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Dishonored Game of The Year Edition indir

Dishonored Game of The Year Edition indir

Yıl Edition Oyunu ile kesin şerefsiz koleksiyon yaşayın. Dunwall Şehir Trials, Dunwall ve Bıçak, Brigmore Cadılar ve Void Walker Arsenal – Bu tam derleme şerefsiz, Yıl ödüllerinden 100 Oyunu kazanan, yanı sıra kendi ek tüm içeriği olarak içerir.

Arkane Studios, Yılın Kenar Online’ın 2012 Studio tarafından geliştirilen, şerefsiz intikam tarafından yönlendirilen doğaüstü bir suikastçı olarak sizi atmalarını sürükleyici bir birinci şahıs aksiyon oyunu. Eğer emrinde doğaüstü yetenekleri, silah ve sıradışı araçlar birleştirir olarak şerefsiz esnek dövüş sistemi ile yaratıcı hedefleri ortadan kaldırmak. Karanlığın örtüsü altında düşmanları takibi ya acımasızca onları çizilmiş silahlarla kafa saldırı. Her görevin sonucu yaptığınız seçimlere göre oynar.

DLC Dahil:
Dunwall Bıçak
Dunwall ve Bıçak ise, Davud, İmparatoriçe öldüren efsanevi suikastçi rolünü üstlenirler. Empress suikast ve sonsuza dek Dunwall kaderini değiştirdikten sonra kurtuluş için bir arama atılmak. Kentin balina merkezi Rothwild Mezbaha ve sıkı korunan Yasal İlçesi de dahil olmak üzere henüz görülmemiş Dunwall parçaları aracılığıyla çapraz olarak Daud yeni silahlar, araçlar ve doğaüstü yetenekleri erişin.

Brigmore Cadılar
Brigmore Witches efsanevi suikastçı, Davud gibi yolculuk devam. Daud hikayesini Bu sonuç savaşan çete hizipler ve tehlikeli Brigmore cadı cadılar ile kavgalı size koyacağız. Drapers Ward ve size yeni silahlar ve yetenekleri sınırlarını test doğaüstü güçlerle karşılanacaktır Brigmore Manor, dahil Dunwall içinde keşfedilmemiş yerel aracılığıyla yolculuk.

Dunwall Şehir Denemeler
Dunwall Şehir Denemeler olarak, yepyeni bir şekilde deneyim şerefsiz esnek dövüş sistemi, gizli bir oyun, ve farklı ayarlar zorluklar dizayn 10 farklı haritalar üzerinden yol yapmak olarak. Eğer net hedefler talep olarak, test etmek için gizli, savaş ve hareketlilik becerileri koy yeni başarılar ve sırlarını ve küresel çevrimiçi leaderboards tırmanmaya.

Walker’ın Arsenal geçersiz
Void ile Walker’ın Arsenal eklenti paketi, sadece şerefsiz ön sipariş yoluyla önceden mevcut dört içerik demetleri erişmek. Bu demetleri eşsiz karakteri ikramiye, ek kemik cazibe yuvası ve daha fazlasını sunuyoruz.

NOT: ANA OYUN DAHİL TÜM DLC EKLENMİŞTİR.

  • OS: Windows Vista / Windows 7
  • Processor: 3.0 GHz dual core or better
  • Memory: 3 GB system RAM
  • Hard Disk Space: 9 GB
  • Video Card: DirectX 9 compatible with 512 MB video RAM or better (NVIDIA GeForce GTX 460 / ATI Radeon HD 5850)
  • Sound: Windows compatible sound card

 

Dishonored Game of The Year Edition indir BENZER İÇERİKLER
Dishonored Game of The Year Edition indir YAPILAN YORUMLAR