Dishonored Game of The Year Edition indir

0
 

Dishonored Game of The Year Edition indir Türkçe Yama
 

Dishonored Game of The Year Edition indir
 

Dishonored Game of The Year Edition-HI2U

Dishonored Game of The Year Edition-HI2U

ABOUT THE GAME

Experience the definitive
Yılın Edition Oyunu ile kesin şerefsiz koleksiyon yaşayın. Dunwall Şehir Trials, Dunwall ve Bıçak, Brigmore Cadılar ve Void Walker Arsenal – Bu tam derleme şerefsiz, Yıl ödüllerinden 100 Oyunu kazanan, yanı sıra kendi ek tüm içeriği olarak içerir.

Arkane Studios, Yılın Kenar Online’ın 2012 Studio tarafından geliştirilen, şerefsiz intikam tarafından yönlendirilen doğaüstü bir suikastçı olarak sizi atmalarını sürükleyici bir birinci şahıs aksiyon oyunu. Eğer emrinde doğaüstü yetenekleri, silah ve sıradışı araçlar birleştirir olarak şerefsiz esnek dövüş sistemi sayesinde, yaratıcı hedefleri ortadan kaldırmak. Karanlığın örtüsü altında düşmanları takibi veya acımasızca onları çizilmiş silahlarla kafa saldırı. Her görevin sonucu yaptığınız seçimlere göre oynar.

DLC Dahil:
Dunwall Bıçak
Dunwall ve Bıçak ise, Davud, İmparatoriçe öldüren efsanevi suikastçi rolünü üstlenirler. İmparatoriçe suikast ve sonsuza Dunwall kaderini değiştirdikten sonra kurtuluş için bir arama yapmaya. Kentin balina merkezi Rothwild Mezbaha ve sıkı korunan Yasal İlçesi de dahil olmak üzere henüz görülmemiş Dunwall parçaları aracılığıyla çapraz olarak Daud yeni silahlar, araçlar ve doğaüstü yetenekleri erişin.

Brigmore Cadılar
Brigmore Witches efsanevi suikastçı, Davud gibi yolculuk devam edin. Daud hikayesi Bu sonuç savaşan çete hizipler ve tehlikeli Brigmore cadı cadılar ile oran size koyacağız. Drapers Ward ve size yeni silahlar ve yetenekleri sınırlarını test doğaüstü güçlerle karşılanacaktır Brigmore Manor, dahil Dunwall içinde keşfedilmemiş yerel aracılığıyla yolculuk.

Dunwall Şehir Denemeler
Dunwall Şehir Denemeler yılında yepyeni bir şekilde deneyim şerefsiz esnek dövüş sistemi, gizli bir oyun, ve farklı ayarlar zorluklar dizayn 10 farklı harita üzerinden yol yapmak olarak. Eğer net hedefler talep olarak test etmek için gizli, savaş ve hareketlilik becerilerini koymak yeni başarılar ve sırlarını ve küresel çevrimiçi leaderboards tırmanmaya.

Walker’ın Arsenal geçersiz
Void ile Walker’ın Arsenal eklenti paketi, sadece şerefsiz ön sipariş yoluyla önceden mevcut dört içerik demetleri erişmek. Bu demetleri benzersiz karakter ikramiye, ek kemik cazibe yuvası ve daha fazlasını sunuyoruz.

    • The Knife of Dunwall
      • Dunwall City Trials
      • The Brigmore Witches
      • Void Walker’s Arsenal

Dishonored Game of The Year Edition-HI2U
Size: 13.1 GB
——————————-

   

Dishonored Game of The Year Edition indir
   

Dishonored Game of The Year Edition indir Full crack İndir
   

Dishonored Game of The Year Edition indir MultiPlayer Yaması İndir
 
6.433
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
Dishonored Game of The Year Edition indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 13,1 GB

Crack: H12U

Tarih: 17-05-2015

Dil: İNGİLİZCE

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!