Distortions 2018 İndir

3
 

Distortions 2018 İndir Türkçe Yama
 

Distortions 2018 İndir
 

Distortions PC 2018 indir

Keman ile Kız, beş farklı yetenek ve keman çalmak için 3 farklı yol öğrenir. Maskeli Canlıları yenmek için bunlara hakim olmalısınız. Bu yetenekleri yerine getirmek için, “Zelda Efsanesi: Ocarina of Time”, “Loom”, “Guitar Hero” ve diğer enstrüman tabanlı oyunlardan esinlenen mekaniği kullandık.

Birçok sekans ve nefes kesen anlar beceri gerektirir. Dinlenmek için güvenli yerler bulun ve sağlığınızı artırmak için garip beyaz elmalar arayın. Haritaları, okyanus akıntıları bilgisini ve coğrafi noktaları yardımıyla, unutulmaz aksiyon ve gergin anları yaşayın; denizi seyredin ve araziyi keşfedin.

Ayrıca kemanı serbestçe oynatabilirsiniz! Bu “serbest modda” Vadi ne oynadığınızı dinleyebilir. Bazı yerler müziğe daha duyarlıdır ve eğer doğru notalar çalındıysa, dünya şekillendirilebilir. Ayrıca, bu dünyadaki bir sakini “Masked One” da oynayabilir ve tepkileriyle yoğun ve çarpıcı anlar yaşarsınız.

“Beyaz Dünya” adı verilen “Çarpıklıklar” vadiyle birlikte var olan garip bir dünya var.
Oyun boyunca maskeli yaratıklardan kaçmak veya başka türlü erişilemeyen bir yer bulmak için bu iki dünyanın arasında dolaşmanız gerekir.

Bir ritim sürdürmek için, Distorsiyonlar öyküyü vurgulamak ve duyguyu başarıyla anlatmak için çeşitli nüanslara sahiptir. Bu anlar, birinci kişi, yan kaydırma, açık dünya, doğrusal oturumlar ve düşünen anlar gibi çeşitli perspektifleri içerir.

   

Distortions 2018 İndir
   

Distortions 2018 İndir Full crack İndir
   

Distortions 2018 İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
16.733
OYUN BILGILERI 7 ay önce eklendi
Distortions 2018 İndir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 6.95 GB

Crack: CODEX

Tarih: 05-03-2018

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: Türkçe (Desteklenmiyor), İngilizce, Rusça, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Korece, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!