Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Divinity Original Sin 2 FULL İNDİR

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Divinity Original Sin 2 FULL İNDİR

Divinity Original Sin 2 FULL İNDİR Divinity Original Sin 2 torrent yeni UI, bir all-yeni sanat tarzı ve gelişmiş roleplay sistemleri next-gen İlahiyat Engine üzerine kurulu yepyeni bir deneyimdir. Orijinal büyük döner yapılan her şey: herkes öldürmek, istediğiniz yere gidin sorunları çözmek ve nihai RPG parti toplamak için sonsuz yollar bulmak.

Temel Özellikler
senin köken hikayesi seçin. karakterinizin arka plan ve kişisel görevler tanımlayacak benzersiz kökenli hikayeleri birini seçin. Bir İlahiyat oyununda ilk kez, bir İnsan, Lizard, Cüce Elf, veya Undead, benzersiz ırk becerileri ile her olarak oynayabilirsiniz. dünyayı izlemek ve sakinleri kim tepki ve ne yaptık, yeni iletişim seçenekleri ve arayışı hatları kilidini. Ya sıfırdan karakter inşa ederek kendi hikayeni oluşturmak.

Her zamankinden daha fazla özgürlük. , Kimse konuşmak, herhangi bir yere gitmek her şeyi ile etkileşim ve istediğiniz herkes olabilir. Sen, oyunda herhangi bir NPC öldürmek nesneleri yok ve sizin yararınıza oyunun geniş RPG sistemlerini kullanabilirsiniz. değerli bilgiler elde etmek için hayvanların ve ruhları konuşun. Tüm yeni alanlar da dahil olmak üzere gizli içerik, saatlerce bulmak için büyük, açık dünyasını keşfedin.

Yeni element etkileşimler daha iyi mücadele-turn tabanlı olun. Patlayıcı tarak için yangın ve zehir gibi unsurları birleştirmek. Bless ve Curse tamamen kendi özelliklerini değiştirmek için yüzeyleri. yeni beceriler zanaat ve sizin yararınıza yüksekliğini kullanın.

Bir karanlık ve derin hikayesi. İlahiyat: Original Sin 2 ses Larian kendine özgü sesi üzerine inşa ederken, ödüllü selefinden daha koyu ve daha topraklı anlatı sunuyor. Bu kahrolası dünya. Void yaklaşır. Ve çaresiz kez umutsuz önlemler için çağrı …

kadar 4 oyuncu ile oynayın: Başka hiçbir RPG İlahiyat gibi 4 kişilik co-op sunmaktadır: Original Sin 2 yapar. Sizin Origin Hikayeleri size farklı, sık sık çatışan hedefleri verecektir. Eğer işbirliği veya rekabet edecek? Bu tamamen size kalmış bulunuyor.

Yeni PvP Arena modunda yeteneklerinizi test edin. sıra tabanlı dövüş oturumları tatmin hızlı olarak arkadaşlarınıza sorun. patlayıcılar, yağma, ve ölümcül tuzakları ile dolu çok oyunculu-özel Arenas, savaş almak.

Yeni teknoloji. İlahiyat Engine 3.0 Powered by oyun fizik tabanlı render, kumaş fizik ve yeni bir dinamik müzik sistemine sahiptir. Original Sin 2 şimdiye kadar en atmosferik İlahiyat oyunu: Bu İlahiyat yapar.

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 16 EYLÜL 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Divinity Original Sin 2 FULL İNDİR BENZER İÇERİKLER
Divinity Original Sin 2 FULL İNDİR YAPILAN YORUMLAR