Divinity Original Sin 2 İndir

0
 

Divinity Original Sin 2 İndir Türkçe Yama
 

Divinity Original Sin 2 İndir
 

Divinity Original Sin 2 torrent indir

Divinity Original Sin 2 Void yaklaşıyor. Ve içinde saklı güçler uyandıracaktır. İlahiyat savaşı başladı. Akıllıca seçin ve azıcık güvenin; karanlık her kalp içinde gizlidir.

Et yiyen bir elf; bir imparatorluk kertenkele; mezardan yükselen bir ölümsüz adam? Irk ve köken hikayenizi seçin – veya kendi fragmanınızı yaratın! Dünyanın kim ve ne olduğuna farklı tepkiler verdiğini keşfedin.
Yeni bir İlahiyat zamanı geldi!
Partinizi toplayın ve arkadaşlarınızla ilişkiler geliştirin. Rakiplerinizi derin taktik dönüşlü mücadelede patlatın. Çevreyi bir silah olarak kullanın, avantajınız yüksek kullanın ve öğeleri değiştirin.
Rivellon’un umutsuzca ihtiyacı olan tanrı olarak yükselin.
Rivellon’un geniş ve katmanlı dünyasını tek başına veya açılır / kapanış kooperatif oyununda en fazla 4 oyuncu ile keşfedin. Her yere gidin, kimseyi öldürün ve dünyayla etkileşime girmek için sonsuz yollar keşfedin. Yepyeni PvP ve Game Master modlarında oynamaya devam edin.

Irk ve kökenini seçin. ya da bir İnsan, Kertenkele, Elf, Cüce veya Undead olarak kendi yaratın. Dünya, kim olduğunuza ve yaptığınız işe tepki verir. Her seçeneğin bir sonucu olacaktır.

Sınırsız keşfetme ve deneme özgürlüğü. Herhangi bir yere gidin, başkasıyla konuşun ve her şeyle etkileşim kurun! Her NPC öldürülebilir ve her hayvan konuşulabilir! Hayaletler bile birkaç sır ya da iki tane tutar …

Sıradan nesil dönüş tabanlı mücadele. Yeniden canlandırılan eylem noktası sistemi, AI 2.0, yeni elemental kombinasyonlar, 200’den fazla beceri, yükseklik avantajı … ve çok daha fazlası.

4 oyuncu çevrimiçi ve bölünmüş ekran çok oyunculu. 6 önceden hazırlanmış karakterden birini seçin veya kendi oluşturun. Tam denetleyici desteğiyle arkadaşlarınızla çevrimiçi veya yerel bölünmüş ekranda oynayın.

Game Master Mode: Hayal gücünüzü bir üst seviyeye çıkarın ve Game Master moduyla kendi öykülerinizi hazırlayın. Steam Workshop’tan fan yapımı kampanyaları ve mod’leri indirin.

Çıkış Tarihi: 14 Eylül 2017

   

Divinity Original Sin 2 İndir
   

Divinity Original Sin 2 İndir Full crack İndir
   

Divinity Original Sin 2 İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
4.151
OYUN BILGILERI 10 ay önce eklendi
Divinity Original Sin 2 İndir

Tür: Macera Oyunları, Strateji Oyunları, RPG Oyunları

Platform: PC

Boyut: 23.53 GB

Crack: CODEX

Tarih: 14-09-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: Türkçe (Desteklenmiyor), İngilizce, Rusça, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Korece, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

Etiketler: , , , ,

BENZER OYUNLAR
The Free Ones İndir
2.723 bakılma
WISGR İndir
1.345 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!